ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ برای محرم

پرچم ماه محرم

ما شیعیان این در این روزها با نزدیک شدن به ماه محرم  و صفر خود را برای مراسمات عزاداری و سوگواری سیدالشهدا و وفات پیامبر(ص) آماده می‌کنیم، همچنین می‌توانیم علاوه بر خودمان شهرمان را آماده و محرمی کنیم که نشان از ارادتمان به  پیامبر و امام حسین دارد، برای آماده کردن شهرمان در ماه محرم می‌توانیم از ریسه‌ها  و پرچم‌ مشکی بزرگ استفاده کنیم، رنگ مشکی در دین اسلام به معنی غم و اندوه است.

پرچم مشکی بزرگ

پرچم‌های مذهبی انواع مختلفی از جمله ریسه مشکی، پرچم مشکی بزرگ، کتیبه‌ها، حمایل ، پرچم‌های دستی و پلاکارد دارند، پرچم‌های مذهبی با پارچه‌های مختلف ساتن، جیر، مخمل و…  و در طرح های متفاوت تولید می‌شوند.

ریسه

ریسه‌ها، یکی از انواع پرچم‌ها هستند که بر روی نواری محکم به فاصلهٔ دو سانت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، می‌توان ریسه‌ها را در رنگ‌های مختلف تولید کرد.

ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

  • ریسه مشکی

از ریسه‌های مشکی برای عزاداری‌ها و سوگواری‌های ماه محرم و صفر به مناسبت شهادت امام حسین و وفات پیامبر (ص) استفاده می‌شود.

  • چاپ ریسه‌های مشکی

ریسه‌ها به دو صورت چاپ دیجیتال و سیلک قابل تولیدند و به منظور افزایش کیفیت و زیبایی ظاهری‌شان، از طریق لیزر برش داده می‌شوند.

  • در چه مکان‌هایی می‌توانیم از ریسه مشکی استفاده کنیم؟

ریسه های مشکی را می‌توانیم در مکان‌های متفاوتی از جمله حیاط مساجد، مدارس، میدان ها، بانک‌ها، مراکز خرید، مراکز شهر و… نصب کرد.

  • جنس ریسه‌های مشکی

ریسه‌های مشکی از پارچه‌های مرغوب و باکیفیت ساتن و ژرسه تولید می‌شوند که در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم باشند.

  • طرح ریسه‌های مشکی

در فروشگاه آبان پرچم ریسه‌ها در طرح‌های مستطیل، مثلث و هلالی(نیم دایره) تولید می‌شوند و دارای سایز مشخصی هستند، فروشگاه آبان پرچم قادر به تولید ریسه‌های مشکی در طرح و اندازه مورد نظر مشتریان گرامی می‌باشد.

پرچم مشکی بزرگ

نوعی از پرچم‌های بزرگ مذهبی هستند که از آن‌ها در ماه محرم و صفر، سردر منازل، مساجد، هیئت‌ها، تکیه‌ها، حرم امامان، دسته‌های عزاداری و… استفاده می‌شود.

  • جنس پرچم مشکی بزرگ

این پرچم با پارچه مرغوب و باکیفیت ساتن تولید می‌شود، توجه داشته باشید که جنس خوب و باکیفیت پارچه پرچم در مقاومت، زیبایی و ایستایی پرچم‌ها تأثیرگذار است.

  • طرح پرچم مشکی

پرچم‌های مشکی بزرگ را می‌توان به صورت طرح دار، مزین شده به نام ائمه، گلدوزی، ریشه دار و… تولید کرد که تمامی موارد طبق نظر و سلیقه مشتریان انجام خواهد گرفت.

ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

  • چاپ و طرح پرچم مشکی بزرگ

پرچم‌های مشکی بزرگ را می‌توان در سایزهای مختلف و در انواع مختلف چاپ از جمله چاپ دیجیتال و سیلک تولید کرد.

  • پایه پرچم‌های بزرگ

پرچم‌های بزرگ آبان پرچم در دو نوع دیواری و دستی تولید می‌شوند، پرچم‌های دستی که قابل حمل‌اند معمولاً دارای پایه چوبی هستند که وزنشان سنگین نشود.

فروش ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

فروشگاه آبان پرچم فروشگاه باسابقه‌ای در سطح شهر تهران است که به چاپ و تولید ریسه، پرچم مشکی بزرگ و سایر انواع پرچم‌ها می‌کند، فروشگاه آبان پرچم با استفاده از دستگاه‌های به روز و همکاری با افراد متخصص محصولات باکیفیتی را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

خرید ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

برای خرید محصولات فروشگاه آبان پرچم از جمله ریسه مشکی و پرچم بزرگ مشکی هم می‌توانید به صورت حضوری اقدام کنید و هم میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن 09911005145 محصول خود را به صورت آنلاین سفارش داده و در سراسر کشور تحویل بگیرید.

قیمت ریسه مشکی و پرچم مشکی بزرگ

قیمت ریسه مشکی و پرچم بزرگ مشکی با توجه به ابعاد، طرح، جنس پارچه و عوامل دیگر متفاوت است، می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت‌های پرچم مشکی و پرچم بادبانی و… با شماره‌های درج شده در صفحه تماس بگیرید.

فهرست