پرچم ایستاده تشریفات

چاپ پرچم ایستاده تشریفات یا ریشه دار بزرگ با کیفیت بالا توسط آبان پرچم جهت خرید پرچم ایستاده تشریفات با ما در ارتباط باشید.

پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات
پرچم ایستاده تشریفات

چاپ پرچم ایستاده تشریفات

در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای رونمایی و دیده شدن محصولاتشان از پرچم ایستاده تشریفات استفاده می کنند، در این مقاله میخواهیم بیشتر با پرچم ایستاده تشریفات آشنا شویم، اما پرچم های مختلفی را ما تولید میکنیم مثل ابر پرچم و پرچم ساحلی و… برای آشنایی با پرچم ایستاده تشریفات این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

پرچم های ایستاده تشریفات که از نامش هم پیداست پرچمی بزرگ ایستاده ای است که از آن به صورت نمادین و تشریفاتی برای نماد های تجاری و ملی استفاده می شود، این پرچم ها از متداول ترین پرچمی های تبلیغاتی است که در سمینار ها، همایش ها، اتاق مدیران، سالن های شرکت ها و… استفاده می شود و در واقع از مهم ترین المان های مکان های گفته شده محسوب می شود.

کاربرد پرچم تشریفات

به پرچم هایی که نماد یک شرکت، کشور و یا مناسبت خاصی را نشان می دهد، پرچم تشریفات گفته می شود، این نوع پرچم ها به غیر از همایشگاه و سمینار ها در مراسمات مختلف و اداره جات ها نیز قابل استفاده است یا به عبارت دیگر می توان گفت هر پر]م ایستاده تشریفات با توجه به ویژگی هایی که دارد در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مکان هایی که از این پرچم استفاده می کنند می توان به مناسبت های خاص، ورودی های هتل و شرکت ها بزرگ، اتاق های کنفرانس، سالن اجتماعات، لابی هتل ها و… اشاره کرد.

مشخصات پرچم های ایستاده تشریفات

پرچم های ایستاده تشریفات در سایز ها و جنس ها مختلف متناسب با مراسمات تولید می شوند، این پرچم ها بر روی میله های ایستاده قابل نصب هستند و اینه میله از جنس چدن است و قابلیت تنظیم ارتفاع دو متر و سی سانتی متر را نیز دارد، رنگ میله ها نیز در دو رنگ نقره ای و طلایی خورشیدی است.

برای جذابیت و زیباتر شدن بیشتر این پرچم ها ریشه هایی در اطاف پارچه دوخته می شود که رنگ های متفاوتی نیز دارد، این ریشه ها بسته به سلیقه خودتان دوخته می شود و رنگ آن را نیز می توانید خودتان انتخاب کنید.

سایز و جنس پرچم های ایستاده تشریفات

سایز پرچم های ایستاده تشریفات معمولاً  150 در 90 است که در مواردی نیز امکان تغیر سایز در ابعاد 170 در 100 وجود دارد و این تغیر بنا بر درخواست مشتری صورت می گیرد، با این حال شما می توانید در هر سایزی که می خواهید پرچم ایستاده تشریفات خود را سفارش دهید.

پرچم های ایستاده معمولاً در سه نوع جنس تولید و عرضه می گردند، نوع پاچه های آن عبارت است از: ساتن، لیزری، مخمل، لمینت، از جنس ساتن و مخمل برای این پرچم بیشتر استفاده می شود، همچنین برای چاپ بر روی پاچه ها با توجه به نوع پارچه ها از روش ها مختلف سیلک، گلدوزی و چاپ دیجیتال استفاده می شود.

چاپ پرچم ایستاده تشریفات آبان پرچم

اگر برای همایش، اداره، سالن، هتل و… خود نیاز به پرچم ایستاده تشریفات دارید، ما همکاران ما در آبان پرچم تماس بگیرید تا چاپ پرچم شما در سریع ترین زمان ممکن توسط کارکنان ما انجام بگیرید و از کیفیت و کارایی محصولات ما نهایت استفاده را ببرید.

فهرست