چاپ ریسه رنگی یا الوان

 چاپ ریسه رنگی یا الوان در طرح ها و نقش های مورد نظر شما و فروش ریسه های مناسبتی

ریسه رنگی یا الوان
ریسه رنگی یا الوان
ریسه رنگی یا الوان
ریسه رنگی یا الوان
ریسه رنگی یا الوان

ریسه پرچم الوان

این نوع ریسه با پارچه ساتن براق تولید می گردد، ریسه الوان شکل هلالی دارد و با لیزر برش داده می شود، این نوع پرچم را برای مناسبت ها و یا برای تبلیغات می توان استفاده کرد که می توانیم تبلیغ شما را با چاپ اختصاصی ریسه الوان برای شما انجام دهیم.

جنس ریسه‌های الوان

ریسه الوان در فروشگاه آبان پرچم از پارچه ساتن باکیفیت و مرغوب تولید میشود که این پارچه در وضعیت ها و شرایط آب و هوایی مختلف از مقاومت بالایی برخوردار است.

ریسه پرچم ایران

ریسه پرچم ایران کاربرد بسیاری برای آذین بندی شهر در ایام 22 بهمن و حتی تمام ماه های سال برای اماکن و معابر و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ریسه رنگی مناسبتی

چاپ ریسه رنگی با طرح های متنوع برای مناسبت های مختلف مثل ریسه رنگی نیمه شعبان و ریسه های رنگی سال نو و ریسه های رنگی برای افتتاح شرکت ها و نمایشگاه ها و… چنانچه برای هر مناسبتی به ریسه های رنگی نیاز دارید و یا چاپ اختصاصی روی ریسه الوان نیاز دارید با آبان پرچم در تماس باشید.

قیمت ریسه رنگی

در فروشگاه آبان پرچم قیمت ریسه رنگی و الوان با توجه به طرح و ابعاد و تعاد آن متفاوت است، هرچه تعداد ریسه رنگی سفارشی شما بیشتر باشد قیمت آن ها ارزان تر محاسبه میشود.

خرید ریسه رنگی

فروشگاه آبان پرچم انواع ریسه رنگی و الوان و پرچم ساحلی و پرچم تشریفات و… را تولید میکند و شما مشتریان میتوانید این محصول را از فروشگاه ما خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست