اخبار پرچم

ترامپ : آمریکا با جنگنده های پرچم چین به روسیه حمله کند

ترامپ : آمریکا با جنگنده های پرچم چین به روسیه حمله کند

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26524″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ترامپ : آمریکا با جنگنده های پرچم چین به روسیه حمله کند

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا علاوه بر توصیف کردن ناتو به «ببر کاغذی » این موضوع را مطرح کرد که آمریکا با جنگنده های « اف 22 » حامل پرچم چین به روسیه حمله کند .

بر اساس خبرگزاری مهر و به نقل از آناتولی رئیس جمهور سابق آمریکا دونالد ترامپ در اظهارات عجیب خود حمله هوایی آمریکا با جنگنده های اف 22 حامل پرچم چین به روسیه را مطرح کرده که بدین طریق بتواند چین را هدف اتهام قرار دهد .

به نقل از رسانه های آمریکایی رئیس جمهور سابق آمریکا این پیشنهاد را در نشست کمیته ملی جمهوری خواهان عنوان کرد و افزود : در صورتی که چنین کاری کنیم جنگ بین دو کشور چین و روسیه کشیده می شود و ما هم از آن لذت می بریم همچنین او گفته که جو بایدن باید از گفتن این حرف که هیچگاه آمریکا به روسیه حمله نمی کند دست بردارد .

سناتورهای جمهوری خواهی که در این نشست حضور داشتند نیز از شنیدن این سخن با تشویق از ترامپ استقبال کردند.

دونالد ترامپ در این نشست نیز ناتو را « ببر کاغذی » توصیف کرد .

رئیس جمهور سابق آمریکا در چند روز اخیر نیز گفته بود که در دوران ریاست جمهوری او ولادیمر پوتین به هیچ کشوری حمله نکرده بود .

تولید و چاپ پرچم ساحلی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *