پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات

بهترین قیمت چاپ پرچم تبلیغات را از  آبان پرچم بخواهید که تولید کننده اصلی پرچم  است  . با آبان پرچم میتوانید اندازه پرچم تبلیغات ، طرح روی پرچم و حتی مدل پایه را  خودتان انتخاب کنید  و با هر ابعادی از  طراحی ، تولید تا چاپ و بسته بندی و ارسال در خدمت شما هستیم .  خدمات  چاپ پرچم تشریفاتی لمینت ، مخروطی و ساتن  با قیمت دست اول آبان پرچم تولید کننده پرچم  تشریفات با چاپ و جنس درجه یک می باشد اگر برای شرکت خود و یا نمایشگاه و… نیاز به پرچم تشریفات و سایر طرح های پرچم تشریفات دارید می توانید جهت خرید پرچم با ما تماس بگیرید تا کلی نمونه کار پرچم تشریفات پایه پنجه شیری و پایه خورشیدی در اختیارتان قرار دهیم

قیمت پرچم تشریفات

هزینه چاپ پرچم  تشریفات به چند عامل بستگی دارد  که عبارتند از :

 • ارتفاع پرچم
 • نوع پایه پرچم
 •  جنس پارچه پرچم
 • حجم تیراژ سفارش مشتری
 • میزان تورم و نوسان  هزینه های خدمات چاپ

کاربرد پرچم تشریفات

پرچم های تبلیغاتی هم میتوانند مناسبتی باشند و هم تبلیغاتی   و بیشترین کاربرد این طرح پرچم عبارتند از :

نمایشگاه ها   /  مراکز آموزشی و آموزشکده ها  /  شرکت های بزرگ   /   اداره جات  و دوایر مختلف سازمان های اداری  /  سازمان های نظامی   نیروز انتظامی و….. تبلیغاتی اختصاصی برندها 

جنس پایه پرچم تشریفات چیست  ؟

2 نوع پایه پرچم تشریفاتی رایج است که عبارتند از :

 1. پایه خورشیدی
 2. پایه پنجه شیری

هر دو پایه معمولا از جنس برنج تولید میشوند اما اخیرا طرح های  سربی روکش برنج نیز مطرح میشود .

پرچم تشریفات پرچم ایستاده است یا رومیزی   ؟

از آنجایی که ارتفاع و شکل پرچم های تشریفات شبیه به رومیزی هستند برخی کاربران عزیز تصور میکنند پرچمهای تشریفات همان طرح های رومیزی هستند . اما این نوع پرچم از دسته پرچمهای ایستاده  میباشند که روی زمین و به صورت متحرک قرار میگیرند  (بدین معنی که نصب نمیشوند )

پرچم تشریفات لمینت چیست ؟

لمینت یک طرح است نه یک جنس . لمینت کاری پرچم به روشی گفته میشود که با یک لایه محافظ مقاوم لمینت شده و مزایایی چون مقاومت بالا  در برابر رطوبت ، ضربه ، سایش و رنگ دهی به همراه دارد . برش پرچم تشریفات لمینت لیزری بوده و اغلب از جنس پارچه  ساتن میباشد .

پرچم تشریفات ایران

بین پرچم های تشریفاتی عنوان پرچم تشریفات ایران خود واژه ای پر کاربرد و یک طرح خاص به نظر میرسد . اما این تنها بخاطر چاپ ارم پرچم است  و دسته بندی خاصی ندارد . در مناسبت هایی که نیاز به تشریفات است استفاده از پرچم تشریفاتی مرسوم  است .  در مناسبت هایی چون دهه فجر ، 22 بهمن ، اجلاس سران  کشورها ، مراسم های مربوط به بیزینس های بین المللی ، نمایشگاه ها و… بدون شک از پرچم تشریفات استفاده میشود .

چاپ پرچم تشریفات نمایشگاهی

نمایشگاه ها یکی از اهداف اصلی پرچم تشریفاتی است . چاپ این طرح پرچم در تبلیغات نمایشگاهی بی نظیر است  به نوعی که قیمت پرچم نمایشگاهی طرح تشریفات نرخ تعیین شده ای دارد . نمایشگاه های داخلی و بین المللی غرق در تبلیغات محیطی است . شما نیز میتوانید با هزینه های  مقرون بصرفه برای برگزاری نمایشگاه چند پرچم تشریفات تهیه کنید و نمای بهتری از تبلیغات  داشته باشید.  برای مشاوره و ثبت سفارش پرچم نمایشگاهی تشریفات با ما تماس بگیرید .

پرچم تشریفات ، پرچم ایستاده تبلیغاتی

اگر شما نیز به دنبال یک پرچم ویژه برای تبلیغات برند خود هستید ما چاپ پرچم  تشریفات را پیشنهاد میکنیم  . پرچم های تشریفاتی هم ایستاده هستند و هم متحرک . ایستاده بودن تشریفات با سطحی وسیعتر از رومیزی میتواند نمای بهتری  برای نمایش تبلیغات شما عزیزان باشد . همچنین بر خلاف پرچم هایی چون پرچم اهتزاز و ساحلی که اغلب نیاز به نصب دارند ، در پرچم تشریفاتی میتوانیم به راحتی پرچم را جابجا و از محیطی به محیط دیگر منتقل کنیم . این مدیریت آسان  در استفاده از پرچم تشریفاتی شما را نیز شیفته خود میکند .

 

پایه های جذاب پرچم تشریفات

 بین همه پرچم های تبلیغاتی ، پرچم تشریفات شیک ترین طرح پایه ها را دارد .  در واقع  میتوان گفت طرح تشریفاتی به همین پایه ها محبوب است . دو نوع پایه پرچم تشریفاتی  خورشیدی  و پنجه شیری را اغلب میشناسیم  لذا برای سفارش این پرچم ابتدا به پایه مورد نظر نیز فکر کیند . هر دو پایه جذاب و از جنس برنج میباشند  .

پرچم تشریفات مخروطی چیست  ؟

پرچم های مخروطی  از دو لایه تشکیل شده اند و همانطور که در تصویر بالا میبینید به صورت مخروطی شکل دیده میشود . این طرح پرچم تقریبا همان پرچم لمینت است  و برش آن نیز لیزری بوده و جنس پارچه  هم اغلب ساتن است .

پارچه پرچم تشریفاتی

بین متریال های مختلف بیشترین پارچه ها برای ساخت پرچم تشریفات ساتن است . ساتن پارچ هی لطیف و زیباست که چاپ دیجیتال روی آن امکان  پذیر بوده و برش خوبی دارد . ساتن مخصوص پرچم تشریفات دو نوع مات و براق دارد که بسته به سلیقه مشتری هم هر دو توسط آبان پرچم چاپ میگردد .

سایر طرح های پرچم تشریفات

با تغییر  پایه ، پرچم و یا  نحوه برش پرچم میتوان آن را با طرح بندی متفاوتی عنوان کرد . آنچه که تا کنون در رقابت چاپ پرچم تشریفات دیده عبارتند از :

پرچم تشریفاتی پایه خورشیدی ، پرچم تشریفاتی پایه پنجه شیری ، پرچم تشریفاتی لمینت  ، پرچم تشریفاتی  مخروطی  یک رو و دورو ، پرچم تشریفاتی طرح دلخواه ، پرچم تشریفاتی تبلیغاتی  ، پرچم تشریفاتی ساتن مات  ، پرچم تشریفاتی ساتن براق

چاپ پرچم تشریفات با طرح دلخواه مشتری

پرچم تشریفات پرچمی زینت دهنده است که نمایش دهنده بزرگی است، به عبارتی دیگر کلمه تشریفات به معنی آرایش و زینت است و از این کلمه ریشه کلمه شرف است. از طراحی تا تولید و مونتاژ انواع پرچم تشریفاتی لمینت ، مخروطی و پرچم های تشریفاتی با پایه های پنجه شیری و خورشیدی توسط آبان پرچم تولید کننده اصلی پرچم ارائه میگردد . جهت سفارش پرچم تشریفات با شماره های زیر تماس بگیرید

پرچم تشریفات لیزری

یکی از روش های مدرن برش پرچم برش لیزری است  . پرچم تشریفات لیزری ظاهری شیک و قابل توجه دارد که بدون ریشه توسط دستگاه لیزر برش میخورد . پرچم های لیزری معمولا از جنس ساتن هستند و چاپ آن نیز میتواند بسته به سلیقه مشتری  یک رو یا دو رو باشد . چاپ پرچم تشریفات لیزری توسط مجموعه آبان پرچم پذیرفته میشود .

پرچم تشریفات ساتن

پارچه ساتن یکی از لطیف ترین پارچه ها برای ساخت پرچم میباشد . ساتن ها رنگ بندی بسیار متنوعی دارند و بهترین نوع آن ساتن آمریکایی است . پرچم تشریفات ساتن هم از نوع مات میتواند باشد هم براق . ساتن به پرچم ها تنوع خاصی  بخشیده است که میتواند برای مشتریان جذاب باشد .  این پارچه هم قابلیت برش لیزری  و هم سازگاری خوبی با چاپ  دیجیتال دارد . از آنجایی که چاپ دو رو و برش لیزری این روزها بیشتر مد نظر مشتریان  است پرچم تشریفات ساتن نیز محبوبیت بالایی دارد . چاپ انواع پرچم تشریفاتی سفید و رنگی با پایه های پنجه شیری و خورشیدی در ابعاد مختلف با طرح دلخواه مشتری ارائه میشود .

 

پرچم تشریفات دیجیتال

چاپ دیجیتال مطرح ترین نوع چاپ  در زمینه تبلیغات محیطی است . از چاپ دیجیتال در چاپ البسه ها گرفته تا …. کلیه هدایای تبلیغاتی و پرچم های تبلیغاتی . چاپ هر تصویر دلخواهی به راحتی به روش چاپ دیجیتال میتواند روی انواع پارچه ها از جمله پارچه های ساخت پرچم صورت گیرد . بدین جهت خیلی راحت میتوانید پرچم تشریفاتی چاپ دیجیتال را با چاپ هر نوع لوگو ، نوشته ، تصویر خاص و طرح های دلخواه خود تصور کنید .  جهت کسب اطلاعات بیشتر با  آبان پرچم تولید کننده اصلی پرچم های تبلیغاتی تماس بگیرید .

خرید پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات پرچم ایستاده است که سازمان ها، شرکت ها،‌ کسب و کار ها و… با چاپ لوگو یا نماد شرکت خودشان بر روی آنها و قرار دادن آنها در شرکتشان بر روی پرچم ها و قرار دادن و پرچم ها در شرکت باعث اعتبار دهی و بالا بردن کسب و کارشان شوند.

پرچم تشریفات یکی از مهمترین عناصر ایجاد هویت بصری است، برای این که این هویت بصری کار ساز باشد رنگ، شکل و… که در پرچم به کار برده میشود بسیار مهم است.

کاربرد پرچم های تشریفات

این پرچم ها را میتوان در کنار راه رو های ورودی و خروجی شرکت ها یا دفتر ها، دفتر های اداری، سکو های نمایش و… قرار داد و با چاپ آرم یا لوگو شرکت باعث هویت سازی برای کسب و کار شد از دیگر پرچم های پرطرفدار نیز پرچم بادبانی می باشد.

با چاپ این پرچم ها در رنگ و ابعاد مختلف و با طرح و لوگو مورد نظرتون به آبان پرچم کسب و کارتان را ارتقا دهید.

قیمت پرچم تشریفات

در فروشگاه آبان پرچم، قیمت پرچم تشریفات مانند سایر محصولات به نوع چاپ، ابعاد پرچم، جنس پارچه، جنس پایه پرچم بستگی دارد، البته لازم به ذکر است که هرچه تعداد پرچم‌های سفارشی بیشتر باشد قیمت آن‌ها کمتر شده و ارزان‌تر محاسبه می‌شوند.

پایه پرچم تشریفات

برای نگه داشتن پرچم تشریفات پایه‌های پنجه شیری یا خورشیدی پایه‌های مناسب‌تری نسبت به سایر پایه‌ها هستند، پایه‌ پرچم های تشریفات فروشگاه آبان پرچم پایه‌هایی مقاوم و باکیفیت‌اند و طبق نظر مشتری در جنس‌های چوبی و استیل قابل تولیدند.

ابعاد پرچم‌های تشریفات

در فروشگاه آبان پرچم، پرچم‌های تشریفات در ابعاد ۱.۵ متر در ۹۰ سانتی متر چاپ و تولید می‌شوند، البته سایز آن قابل تغییر است و فروشگاه آبان پرچم آن را طبق سفارش مشتری تولید و چاپ خواهد کرد.

ابر پرچم ایران  با قیمت تولیدی

پرچم ایستاده تشریفاتی

پرچم ایستاده بیشتر در ادارات ، سازمان ها ، دفاتر و…می توان آنها را یافت که به صورت ایستاده  و در ابعاد مختلف بزرگتری در گوشه و کنار هر دفتر یا سازمانی دیده می شود که حتما همه شما آنها را مشاهده کرده اید پرچم های تشریفاتی تاثیر زیادی در محیط استفاده و مخاطبان می گذارد پرچم ها می توانند فضایی رسمی تر به محیط ببخشند که در واقع از خاصیت استفاده در پرچم ها است و همین خاصیت باعث استفاده زیاد ار انواع پرچم ها شده است

پارچه مناسب پرچم

کیفیت تولید در پرچم تشریفاتی می تواند مهمترین عامل برای جذب مخاطب باشد که برای چاپ پرچم ایستاده تشریفاتی از نوعی ساتن مات ریشه دار ، ساتن لیزری مات و براق و  جیر بوده که کاربرد زیاید در تولید پرچم داشته است فرآیند چاپ نیز باید به بهترین روش صورت گیرد معمولا ابعاد پرچم ایستاده 150 در 90 سانتیمتر در نظر گرفته می شوند

روش چاپ پرچم تشریفاتی

یکی از مهمترین موارد در چاپ پرچم کیفیت رنگ خواهد بود رنگ های مرغوب کیفیت چاپ را بالا می برند پرچم های تشریفاتی ایران از نوع ریشه دار به صورت چاپ سیلک اسکرین  و پرچم های لیزری به روش چاپ دیجیتال چاپ می شوند آنها ایستادگی بسیار خوبی دارند به صورتی که چاپ وسط آنها به خوبی دیده می شوند ریشه ها نیز به رنگ زرد  و خردلی  می باشد که می تواند همخوانی خوبی با رنگ پرچم داشته باشد از دیگر موارد مهم نوع پایه  و میله پرچم است که زیبایی خاصی به پرچم تشریفاتی خواهد داد

پرچم ایستاده تشریفاتی جدید

یکی از مدرن ترین نوع پرچم ها پرچم تشریفاتی ساتن است که در مراسمات مختلف در ادارات و اتاق های کنفرانس  و ورودی هتل ها قرارداده می شوند بهترین متریال برای تولید پرچم تشریفاتی پارچه مخمل یا ساتن است که دوام  و کیفیت بالایی دارند از ویژگی های این پارچه قابلیت شستشو و ماندگاری بالای رنگ در آنها خواهد بود یکی دیگر از پرچم های ایستاده یا تشریفاتی که کاربرد زیادی دارند از نوع لمینت است که در دو نوع ریشه دار و بدون ریشه تولید می شوند بهترین پارچه برای چاپ این پرچم ساتن آمریکایی است که نوعی طلق در پشت پرچم ها به صورت پرس چاپ می شوند و امکان ایستادگی بالایی به پرچم ها می دهد و همچنین درخواست های زیادی هم از سوی نهادها و ارگان ها دارند .

تفاوت پرچم تشریفاتی ساتن و مخمل

پارچه های ساتن و مخمل هر دو محبیت زیادی در بین مصرف کننده ها دارند که طراحی رویان ها با گلدوزی یا به صورت پفکی صورت می گیرد زیرا ممکن است جنس این پرچم ها در چاپ دیجیتال بر اثر حرارت دچار سوختگی یا تغییر رنگ  شوند قابلیت فرم پذیری در پارچه آنها یکی از دلایل استفاده از این پرچم ها در مراسمات مختلف ، مراسمات تشریفاتی  و… است در نگهداری  پرچم ایستاده تشریفاتی مخمل و ساتن باید این را مد نظر قرارداد که قابلیت شستشو را ندارند

پایه پرچم معمولا پس از چاپ  و دوخت پرچم ها باید روی پایه قرار گیرند پایه ها نیز زیبایی خاصی به پرچم می بخشند از زیباترین نوع پایه های پرچم نوع خورشیدی و پنجه شیری است هر دو مقاوم  و ظاهر خوبی دارند تنها تفاوت این دو در ظاهر پایه است و هر دو از جنس چدن هستند

چاپ پرچم ساحلی بادبانی و قطره ای

چاپ پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار

پرچم ها یکی از روش های بسیار عالی برای جلب توجه دیگران به برند، لوگو، اعلام رویداد و… است، پرچم ها به صورت های مختلفی در مکان های مختلفی نصب یا قرار داده می شوند.

پرچم های تشریفات رومیزی ریشه دار یکی از نمونه پرچم هایی است که بر روی میز کارمندان شرکت، رئیس ها و… قرار داده میشود، قرار گیری پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار بر روی میز ها به دلیل وجود رنگ و طرح باعث جلب توجه دیگران می شود.

به عبارتی دیگر پرچمی که روی میز قرار میگیرد یا همان پرچم رومیزی تشریفات، نماد اقتدار و بزرگی و یک شرکت را به نمایش می کشد، پرچم های تشریفات رومیزی ریشه دار برای هر شرکتی نیاز است، به این علت کهعه نه تنها باعث زیبایی به محیط اطراف می شود، بلکه موجب دیده شدن بیشتر توسط افراد و جذب و جلب توجه به آرم یا لوگوی شرکت می باشد.

مکان های استفاده از پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار

از بهترین و پر استفاده ترین پرچم های تبلیغاتی که قابلیت استفاده در شرکت ها، اداره ها، سمینار ها، همایشگاه ها و… است پرچم های رومیزی تشریفات است و یکی دیگر از پرچم های پر طرفدار نیز پرچم ساحلی است.

این پرچم ها در شرکت ها و بر روی میز مدیران یک المان بسیار مهم هستند و وجودشان ضروری است، وجودشان نشان دهنده بزرگی نماد یا لوگو و آرم شرکت است، البته برای تمامی کسب و کار ها و شرکت ها میتوان از پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار استفاده کرد و هیچ محدودیتی در استفاده از این پرچم وجود ندارد.

همانطور که گفته شد تمامی کسب و کار ها می توانند از این نوع پرچم استفاده کنند و امروزه نیز در بسیاری از مکان ها این پرچم را می توانید مشاهده کنید.

جنس و نوع چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار در فروشگاه آبان پرچم، هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت سابلیمیشن انجام می شود، در روش سابلیمیشن، رنگ بوسیله دستگاه پرس مخصوص و توسط حرارت زیاد وارد پارچه شده و چاپ مورد نظر روی پارچه انجام میشود.

رنگ های ریشه موجود پرچم رومیزی ریشه دار

چاپ پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار معمولاً با زمینه های سفید و یا تمام رنگی صورت می گیرد، علاوه بر تنوع رنگی در پرچم های تشریفات رومیزی ریشه دار، رنگ ریشه های پرچم، که با لوگو و طرح وشکل پرچم شما هماهنگ باشد توسط شما مشتری های عزیز قابل انتخاب و سفارش میباشد.

این پرچم ها با پاچه های ساتن مات یا براق تولید میشوند، چاپ این پرچم ها معمولاً لیزری است در نتیجه قابل شست و شو نیستند، اما رنگ پرچم ها حتی با مرور زمان نیز تغییر نخواهد کرد.

پایه های پرچم

پایه های این پرچم ها معمولاً از جنس های استیل و  سنگی تولید و عرضه می شوند.

چه مدت زمان برا حاضر شدن پرچم ها طول میکشد؟

تعداد پرچم های سفارشی در یک روز از عوامل تعیین کننده ی زمان تحویل پرچم است، هرچه تعداد سفارشات بیشتر باشد، تولید و چاپ آنها زمانبر خواهد بود.

معمولا چاپ پرچم در فروشگاه آبان پرچم بین 1تا 3روز کاری زمانبر است، شما مشتریان عزیز میتوانید نوع چاپتان را که عادی(3روزکاری) یا فوری (1روز کاری) میباشد را انتخاب کنید.

فروشگاه آبان پرچم مستقر در شهر تهران است و آماده خدمت رسانی به همه ی هموطنان عزیز در شهرهای کشور میباشد،ارسال سفارشات و پرچم ها از تهران تا شهرها از طریق پست و ارسال زمانبر بوده و ممکن است سفارشتان با اندکی تاخیر به دستتان برسد.

چاپ پرچم تشریفات رومیزی ریشه دار آبان پرچم

برای چاپ و خرید پرچم رومیزی تشریفات با کیفیت بالا و طرح و رنگ مورد نظر خود با ما تماس بگیرید، آبان پرچم یکی از تولید کنندگان و چاپ کنندگان پرچم های رومیزی تشریفات است و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به شما ارائه می دهند.

قیمت پرچم تشریفات رومیزی

قیمت پرچم تشریفات رومیزی در فروشگاه آبان پرچم مانند سایر محصولات ما به عواملی همچون ابعاد پرچم و پارچه و… بستگی دارد، برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید پرچم تشریفات رومیزی

پرچم تشریفات رومیزی مورد نظرتان را می توانید به فروشگاه آبان پرچم سفارش داده و از ما خریداری کنید.

چاپ پرچم رومیزی پایه سنگی و استیل

پایه پرچم تشریفات

دو نوع رایج پایه پرچم تشریفات تولید میشوند . پایه پرچم خورشیدی ، پایه پرچم پنجه شیری . پرچم های شریفاتی پرچم های ایستاده هستند اما ارتفاعی کمتر از پرچم ساحلی دارند . از این جهت نمیتوان از پایه پرچم رومیزی برای این مدل پرچم ها استفاده کرد و از طرفی پایه های پرچم ساحلی  و اهتزاز برای پرچم تشریفاتی نمیتواند شیک باشد . بدین جهت دو نوع ذکر شده پایه پرچم همه استانداردهای لازم را برای نگه داشتن پرچمهای تشریفاتی دارند . نکات مهمی که درباره پایه پرچم تشریفاتی باید بدانید

 • دو متریال برنج و استیل در تولید این پایه پرچم ها استفاده میشود که بیشتر برنج استفاده میگردد
 • طرح های دیگر نیز قابل تولید هستند اما تیراژ سفارش باید بالا باشد
 • پایه پرچم های تشریفاتی یه صورت تکی فروش ندارند و حد اقل سفارش مشتری 10 عدد میباشد

پرچم تشریفات مخروطی

طرح های پرچم تشریفات متفاوت و تنوع بالایی در این مدل پرچم و مدل های دیگر است اما پرچم تشریفات مخروطی   از خاص ترین مدلهای تشریفات است . شکل هندسی این پرچم شبیه یک شیپ مخروطی است که از بالا حالت سوزنی و از پایین با زاویه مشخص دایره ای شکل میشود . چاپ پرچم تشریفات مخروطی  ، تشریفاتی لمینت و طرح های دیگر تشریفاتی با پایه های برنجی پنجه شیری و خورشیدی را به آبان پرچم بسپارید . در خدمت شما هستیم با :

 • چاپ لوگو روی پرچم  مخروطی تشریفاتی
 • چاپ پرچم های مخروطی تشریفاتی برای مناسبت ها

چاپ پرچم تشریفات

پرچم تشریفات در ابعاد بزرگتری چاپ و تولید می شوند پرچم ها انواع مختلفی دارند و هر یک می توانند نماد هر کشور و سازمانی باشند همانطور که هر کشوری برای پرچم و یا نشان ملیت خود ارزش قائل است پرچم های تبلیغاتی که از سوی سازمان ها و نهادهای مختلف تولید می شوند و در مکان متناسب با کاربرد خود قرار می گیرند برای آن سازمان ارزشمند هستند پرچم ها در ابتدا فقط برای بیان کردن خاسته ها و نشان ملیت کشورها استفاده می شوند اما به مرور کاربردهای دیگری یافتند و آن هم در زمینه تبلیغات و رونق بخشیدن به کسب  و کار ها است چاپ لوگو و یا نشان و برند شرکت ها بر روی پرچم دید بیشتری را در بین مردم بوجود آورده و نام برند برای مدت زمان زیادی در ذهن مخاطب خواهد ماند

پرچم تشریفاتی ساتن

پرچم های تشریفاتی به دو صورت عمودی  و افقی بر روی میله پرچم نصب می شوند میله های پرچم که ارتفاعی بین 1.5 تا 2 متر هستند نیز کاربردهای مختلفی دارند چاپ لوگو با استفاده از با کیفیت ترین نوع چاپ ها بر روی رنگ زمینه چاپ می شوند از مواردی که در چاپ پرچم ها اهمیت دارد کیفیت است محصول با کیفیت جذابیت بیشتری دارند ریشه پرچم ها در رنگ ای گوناگونی تولید شده اند که هر رنگ می تواند با رنگ لوگو همخوانی داشته باشد پرچم های تشریفاتی ساتن از قدیم تا به حال محبوبیت خود را در بین مردم حفظ کرده اند زیرا ایستادگی مناسبی داشته و حالت براق بودن آنها زیبایی پرچم را دو چندان خواهد کرد نوع چاپ روی آنها می تواند به طور دلخواه دو رو باشد به صورتی که از هر دو طرف دیده شود

پرچم تشریفاتی مخمل

پرچم های تشریفاتی همان طور که از نامشان پیداست در مراسمات تشریفاتی مانند همایش ها ، اتاق مدیران ، نمایشگاه ها ، ورودی هتل ها و…کاربرد دارند آنها ابعادی بزرگ سوار بر روی میله ای زیبا  و محکم هستند که بر روی پایه ای سنگین  و زیبا نصب شده و ایستادگی بسیار خوبی دارند پرچم ها در انواع جنس های مختلفی مانند ساتن براق  و مات ، جیر  و  مخمل چاپ می شوند چاپ روی انواع پرچم ها از نوع تیکه دوزی ، سیلک ، دیجیتال و لیزری است که انتخاب هر یک متناسب با سلیقه مشتری انجام می پذیرد

پرچم تشریفاتی مخروطی

چاپ پرچم تشریفاتی مخروطی که با عنوان لمینت شناخته می شوند در دو نوع ریشه دار و بدون ریشه که با نوع چاپ دیجیتال بر روی آنها به چاپ می رسند جنس این پرچم از ساتن مات و براق بوده و در ابعاد 90 در 150 سانتیمتر تولید می شوند برای سفارش این پرچم می توانید نشان خود و یا آرم مورد نظر شرکت را سفارش دهید  و نسبت به گسترش کسب و کار و تبلیغات خود اقدام نمایید

پایه پرچم

پایه پرچم تشریفاتی در جنس های مختلفی مانند چدن ، استیل ضدزنگ یا فولادی و سنگی هستند که در دو مدل پنجه شیری و خورشیدی تولید می شوند پایه های پرچم با استفاده از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا  سیقل خورده و سطحی صاف دارند به طوری که هیچ رطوبت و ذراتی نمی توانند در داخل آنها نفوذ کنند .

فروش پایه پرچم خورشیدی و پنجه شیری

ارتفاع پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات ارتفاعی بالاتر از پرچم رومیزی و کمتر از پرچم های ساحلی دارند که معمولا بین 100 تا 150 سانتی متر ارتفاع این پرچم ها میباشد . ازین جهت برای حفظ تعادل پرچم تشریفات از پایه پرچم های مخصوص پنجه شیری و پایه خورشیدی استفاده میگردد که در پرچم های سایز بالاتر از تشریفات این پایه ها تغییر شکل میدهند و بسته به ارتفاع پرچم از کفی های معمولی فولادی از ابعاد متفاوت استفاده میگردد . ارتفاع پرچم تشریفات ازین جهت بین 1 تا 1.5 متغیر است که چون تبلیغات  و  کاربرد  محیطی آنها نیاز به چاپ وسیع تری دارد ممکن است  از چاپ های بزرگتر استفاده شده و پارچه پرچم بزرگتر باشد .

قیمت پرچم تشریفات

پرچم تشریفاتی لمینت و مخروطی و هر طرح پرچم جدیدی که در مناسبت ها و تبلیغات استفاده  گردد بیشتر بر اساس نوع پایه و چاپ پارچه قیمت گذاری میشود . نوسان قیمتی در خدمات چاپ متاسفانه بالا بوده و تنها میتوانیم فاکتورهای موثر در قیمت پرچم تشریفات را برای شما عزیزان بازگو کنیم . آنچه که در قیمت چاپ و فروش پرچمهای تشریفاتی تاثیر دارد عبارتند از :

 • نوع پایه و سایز پایه
 • متریال پارچه پرچم ، نوع برش و ابعاد پارچه پرچم
 • حجم چاپ روی پرچم که در صورت نیاز به طراحی هزینه هایی محاسبه میشود
 • تعداد خرید مشتری که بسیار تاثیرگذار است . در بیشتر تبلیغات های گسترده تعداد سفارش چاپ پرچم بالاست . ازین جهت بدانید که تخفیف های ویژه از آبان پرچم دریافت خواهید کرد

پرچم تشریفات پایه خورشیدی

پرچم تشریفاتی از دسته پرچم های است که در مراسمات مهم و تشریفات استفاده می شوند که دارای تنوع زیادی در رنگ ، ابعاد ، نوع پایه و انواع مختلف آنها هستند پرچم ها معمولا از دو قسمت پایه میله و پرچم تشکیل شده اند  در تولید پرچم ها کیفیت حرف اول را می زند اما پایه ها از مهمترین قسمت یک پرچم به شمار می روند اول اینکه با قرار گرفتن انواع پرچم ها در مراسمات و شلوغ و پر رفت و آمد ممکن است گاهی بر اثر برخورد حرکت کرده و سقوط کنند به همین علت وزن آنها باید درحدی باشد که هم قابلیت جابجایی را داشته باشند و هم اینکه ایستادگی و مقاومت خوبی از خود نشان بدهند به همین دلیل انتخاب پایه پرچم اهمت بالایی دارند همراه ما باشید با پرچم تشریفات پایه پرچم

پرچم تشریفاتی پایه خورشیدی از جمله پرچم های کاربردی و زیبا برای دید بهتر لوگو در تبلیغات هستند پایه های آنها در مدل هایی مانند پایه پرچم پنجه شیری ، پایه پرچم خورشیدی و گرد هستند پایه های آنها در جنس های مختلفی مانند پلکسی ، چوبی ، استیل یا فولادی ، سنگی و چدنی تولید می شوند اما در میان این همه پایه های مدل خورشیدی طرفداران خاصی دارند آنها نه تنها زیبا و جذاب هستند بلکه در رنگ های مختلفی مانند طلایی ، نقره ای ، آبکاری شده اند که باعث ایجاد پوششی مقاوم بر روی سطح آنها خواهد بود

زیبایی پایه خورشیدی پرچم

قیمت پرچم تشریفاتی پایه خورشیدی به وزن ، کیفیت رنگ مدل پرچم نوع کاربرد نسبت به ابعاد بستگی دارد اما طرح و رنگ پایه پرچم تشریفاتی تنوع زیادی دارند که هریک بنابر سلیقه و نوع کاررد سفارش دهنده تولید می شوند پایه های خورشیدی اغلب با رنگ طلایی تولید می شوند که وزنی معادل 4 کیلوگرم را خواهند داشت وزن بالا باعث شده ایستادگی فوق العاده ای داشته باشند رنگ طلایی پایه خورشیدی نمایی شیک و مدرن به محیط می بخشد و می توانند چشم های هر بیننده ای را به خود خیره کند پایه های دارای دو قسمت میله و پایه هستند که میله بوسیله یک پیچ به خود پایه متصل می شوند پعد از اتصال پرچم به میله یک قطعه گنبدی شکل به رنگ طلایی است که برروی میله قرار گرفته و همرنگ پایه  و بدنه پرچم خواهد بود میله پرچم نیز قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند اغلب پرچم های تشریفاتی تا ارتفاع 2.5 متر تنظیم می شوند

کاربرد پرچم تشریفاتی

چاپ لوگو یا آرم و نام شرکت بر روی پرچم می تواند دید خوبی از برندها را در اختیار هر بیننده ای بگذارد پرچم های تشریفاتی در ابعاد 9. در 150 سانتیمتر تولید می شوند و با ارتفاع تنظیم شده ای با توجه به نوع کاربرد انها در دید مردم قرار می گیرند کاربرد آنها می تواند مناسبت های خاصی داشته باشد مانند ایام مذهبی که به عنوان یک پیشقدم برای تشریفات به نمایش گذاشته می شوند و یا در نمایشگاه ها و همایش ها نیز می توان استفاده کرد که علاوه بر رسمیت شمردن محیط جنبه تبلیغاتی و تزئینی را دارند و برای چاپ لوگو روی پرچم هیچ محدودیت رنگی وجود نخواهد داشت .

چاپ پرچمهای مذهبی تشریفات

20 نظر در “چاپ پرچم تشریفات

 1. محمدرضا گفت:

  آقا دمتون گرم، قیمت هاتون واقعا مناسب و عالیه، خداقوت

  1. مدیر سایت آبان پرچم گفت:

   سلام خدمت شما، ممنونم از شما، موفق باشید

 2. علیزاده گفت:

  امکان سفارشی سازی ابعاد و طرح هم وجود داره ؟

  1. مدیر سایت آبان پرچم گفت:

   با سلام ، بله

 3. شلف بازار گفت:

  قیمت و کیفیت کارتون عالی بود
  با تشکر از شما

 4. پریسان گفت:

  کیفیت کارتون بسیار عالی هستش ما چند وقت پیش چند سفارش دادیم خیلی زیبا هستن .ممنون از کیفیت و هنری که در کاراتون هست.

 5. قیمت و کیفیت کارتون عالی بود

  1. مدیر سایت آبان پرچم گفت:

   سپاس از دیدگاه خوبتون دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *