چاپ مناسبتی سیلک و دیجیتال توسط آبان پرچم

چاپ مناسبتی با کیفیت بالا توسط آبان پرچم با کیفیت بالا انجام می شود جهت سفارش و مشاوره با شماره های ما تماس بگیرید.

09911005145

چاپ مناسبتی

همانطور که در عکس های بالا ملاحظه کردید آبان پرچم چاپ مناسبتی سیلک و دیجیتال با کیفیت بالا انجام می دهد و در تمام مناسبت ها می توانید چاپ مناسبتی خود را به ما بسپارید تا با کیفیت بالا چاپ شما را انجام دهیم.

حال می تواند این مناسب ها تقویمی باشد مانند چاپ مناسبتی نیمه شعبان یا چاپ مناسبتی 22 بهمن و… و یا برای جشنواره و یا تخفیفات ویژه و… باشد هر نوع چاپ تبلیغاتی را برای شما عزیزان انجام می دهیم.

چاپ پرچم مناسبتی

ما روی انواع پرچم با جنس های مختلف چاپ انجام می دهیم و تمام طرح های مد نظر شما را در تیراژ مختلف چاپ می کنیم و از نظر کیفیت نیز خیالتان کاملاً راحت باشد.

 مجموعه آبان پرچم  در چاپ بنر باکیفیت، ارزان و فوری در خدمت مشتریان گرامی می‌باشد، از بنرها برای تبلیغات و معرفی کسب‌وکارها و خدمات استفاده می‌شود، جدا از تبلیغات می‌توانید از بنر برای اطلاع دادن خبرهای مهم مثل تأسیس فروشگاه جدید در یک مکان یا پیام تسلیت و ترحیم استفاده کنید.

انواع بنر مناسبتی چیست؟

بنرهایی که جزو بنرهای تبلیغاتی نیستند و برای مناسبت‌های مختلف مانند خیرمقدم، بازگشت از حج و فوت افراد سفارش داده می‌شوند، بنرهای مناسبتی هستند.

جنس بنرهای مناسبتی

معمولاً برای تولید بنرهای مناسبتی از بنرهای چینی که کیفیت و مقاومت متوسط رو پایین دارند، استفاده می‌شود، بنرهای کره‌ای و ایرانی (بنرهای پارچه‌ای) بنرهای مناسب‌تری از بنرهای چینی هستند.

تفاوت بنرهای چاپی و بنرهای آماده مناسبتی در چیست؟

دقت کنید که برخی از بنرها از پیش آماده‌شده هستند که این بنرها دارای مزایا و معایب خاصی هستند، از مزایای این نوع بنر سرعت در تحویل و قیمت مقرون‌به‌صرفه و مناسب‌تر است، از معایب این بنر پاک شدن و از بین رفتن اثر نوشته‌ای که خطاط آن را با ماژیک می‌نویسد است، که موجب ظاهری نامنظم و ناخوشایند در بنر می‌شود.

سفارش بنرهای چاپی جدید دارای مزایایی مانند انتخاب طرح و سایز موردنظر مشتری می‌باشد، که این نوع بنر دارای ماندگاری و مقاومت بیشتری می‌باشد.

آیا چاپ لوگو و تصویر شخصی روی بنر امکان دارد؟

در فروشگاه آبان پرچم امکان چاپ تصاویر و طرح‌های موردنظر افراد بر روی بنر وجود دارد.

چگونه می‌توان بنر مناسبتی را نصب کرد؟

توجه کنید که در فروشگاه آبان پرچم هر ۴ گوشه بنرهای مناسبتی به‌صورت پیش‌فرض پانچ می‌شود تا بتوانید به‌وسیله نخ یا بست آن را در جای مناسب نصب کنید.

جنس و ابعاد بنر

بنرها یکی از ابزارهای تبلیغاتی هستند که از بنر، از پی وی سی تولید می‌شوند، پی وی سی به‌کاررفته در بنرها موجب مقاومت بنرها در سرما و گرما شده و ضد آب هستند، بنرها در سایزها و ابعاد متفاوت با طرح‌های متفاوت قابل‌تولید هستند، بنرها باید قابلیت نصب روی چارچوب‌های مختلف را داشته باشند و همین‌طور طرح اولیه را زیبا و شفاف و واضح ارائه بدهند.

مواد تولیدکننده بنرها از کشورهای چین و کره وارد می‌شوند، بنرهای کره‌ای از کیفیت چاپ بیشتر و مقاومت کیفیت بهتر و برخوردارند و به زبان ساده‌تر، رنگ راحت‌تر و بهتر روی بافت بنر کره‌ای می‌نشیند.

قیمت بنرهای مناسبتی چقدر است؟

قیمت بنرها با توجه به از پیش آماده بودن یا سفارشی بودن بنر، جنس بنر و نوع طراحی و لوگوی آن متفاوت است.

خرید بنر مناسبتی

بنرهای مناسبتی خود را که شامل بنر افتتاحیه، بنر تبریک و تسلیت و… می باشد و سایر سفارش های چاپی پرچم بادبانی و پرچم رومیزی و… را از فروشگاه آبان پرچم خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *