نمایشگاه

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو از 8 تا 11 خرداد ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای حضور علاقه مندان و دوست داران این صنعت می باشد .

درباره نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

خودرو یکی از تجهیزات بسیار محبوب در سرتاسر جهان است , نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو از جمله بزرگترین رخدادهای صنعتی و بازرگانی کشور بوده که همه ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود و هدف آن ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و تولیدات آنها به سمت بازارهای گسترده می باشد این رویداد فرصتی برای تولید کنندگان و صنعت گران خلاق برای معرفی به روز ترین محصولات و آشنایی با صنعت قطعات خودرو دیگر کشورها است .

کالاهای ارائه شده در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

  • کالاهای مرتبط با قطعات و مجموعه های خودرو
  • تجهیزات قطعه سازی صنعت خودرو
  • تجهیزات جانبی خودرو
  • لوازم تزئینی انواع خودروها
  • محصولات پاک کننده خودرو و….

هدف از برگزاری نمایشگاه قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو یکی از مهم ترین اقدامات در راستای پیشرفت این صنعت به شمار می آید از مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد می توان به موارد زیر اشاره کرد .

  • ایجاد بستری مناسب برای نمایش جدیدترین محصولات صنعت خودرو
  • معرفی به روزترین دستاوردهای شرکت های فعال در زمینه قطعات خودرو
  • حمایت از تولید کنندگان شرکت های فعال در صنعت خودرو
  • ایجاد شرایط برای اشتغال زایی
  • افزایش صادرات و تولیدات داخلی و….
مدل های جدید پرچم تشریفات

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه لوازم و قطعات خودرو چیست ؟

در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو , خودروکاران در سرتاسر دنیا محصولات خود را در رابطه با خودرو و لوازم جانبی آن به نمایش می گذارند ,اگر می خواهید محصولات خود را به شیوه ای مسئولانه به نمایش بگذارید به غرفه حرفه ای نیاز دارید , با استفاده از فضای نمایشگاهی امکان ارتباط بین شرکت ها و مخاطبان فراهم می شود همچنین استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مناسب و نیز جذب مخاطبان برای برقراری ارتباط مؤثر با آنها می شود فراموش نکنید که این غرفه  نمایشگاه بازتابی از شخصیت شما است , بنابراین ساختار غرفه بسیار حائز اهمیت است  ,   امروزه روش های غرفه سازی قدیمی در جذب مشتری تأثیری ندارد در سال های اخیر شکل غرفه سازی بسیار تغییر کرده و غرفه داران باید برای طراحی غرفه خود از متخصصان و کاربلدهای این حرفه کمک بگیرند .

چاپ پرچم برای نمایشگاه قطعات , لوازم و مجموعه های خودرو

پس از غرفه سازی یک اصل مهم برای تبلیغات و رسمیت بخشیدن به برند و کسب و کار و شناخت و حفظ هویت سازمانی استفاده از پرچم های تبلیغاتی است این پرچم ها نمادی از کسب و کار است و توجه بسیار زیادی از بازدیدکنندگان را جلب خود می کنند , روش های چاپ پرچم در کیفیت و قیمت پرچم تبلیغاتی نمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است از رایج ترین روش های چاپ می توان موارد زیر را نام برد .

چاپ حراتی پرچم :

یکی از بهترین روش های چاپ بوده و اساس کار آن بر پایه تصعید مواد است و جوهر از کاغذ مخصوص به جنس منتقل می شود کیفیت چاپ در این روش بالاست و پس از چاپ طرح پاک نمی شود .

چاپ دیجیتال پرچم :

در این روش یک عکس یا فایل خطی را بدون محدودیت رنگی به مرحله اجرا در می آورند در روش چاپ دیجیتال می توان ایده های خود را به راحتی و در کمترین زمان با مناسب ترین هزینه اجرا کرد .

چاپ سیلک پرچم :

در این روش از تور ابریشم استفاده می کنند تا این تور را بر روی چهارچوب یا قالبی از جنس فلز یا چوب قرار دهند و با داروی ژلاتینی که به نور حساس است آغشته اش می کنند تا پس از نوردهی شسته شود چاپ سیلک از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است .

چاپ انواع پرچم ساحلی با طرح نوروز 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *