اخبار پرچم

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26254″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

در تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی در کشور بلژیک , معترضان پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند .

با برگزار شدن اعتراضات ضد قرنطینه در پایتخت کشور بلژیک شهر  بروکسل , تصاویری از سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا و تخریب شدن مقر دیپلمات این اتحادیه به دست معترضان در فضای مجازی منتشر شد .

به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از اسپوتنیک , سازمان دهندگان تظاهرات ضد قرنتینه در بروکسل گفتند که آنها با دستور العمل های بهداشتی و اقدامات مربوط شده به کرونا مخالف نیستند تنها به « روش غیر دموکتراتیک » دولت های اروپایی که آنها را اجرا می کنند معرتض هستند .

قیمت چاپ پرچم در تهران

شنیده ها حاکی از آن است که معترضان سعی بر شکستن درب مقر داشتند ؛ سنگ پرتاب کنند یا از تخته به عنوان نیزه برای شکستن شیشه استفاده کنند .

دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا , استفانو سانینو , از افسران پلیس به دلیل حفاظت از ساختمان اتحادیه اروپا در برابر حمله نفرت انگیز تشکر کرد .

در شبکه های اجتماعی ویدئوهایی دیگری نیز به اشتراک گذاشته شد ؛ که نشان می داد در خیابان های بروکسل جمع زیادی از تظاهر کنندگان هجوم آورده بودند , پرچم ها را برافراشته و شعار می دادند عده دیگری از معترضان  در حال لگد زدن و درگیری با پلیس بودند , مأموران نیز با تظاهر کنندگان با گاز اشک آور مقابله می کردند .

خبرگزاری فرانسه تظاهرات ضد قرنتینه روز یک شنبه در پایتخت بلژیک را وسیع تر از گذشته خواند , دیگر شهرهای اروپایی نیز در روز شنبه شاهد تظاهرات مشابهی بودند که بر اساس گزارش ها  سازماندهی آن توسط بیشتر از 600 انجمن محلی از سراسر اروپا صورت گرفته بود .

چاپ ریسه پرچم دهه فجر

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *