اخبار پرچم

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند
اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

اروپایی ها پرچم اتحادیه اروپا را با آتش کشیدند

در تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی در کشور بلژیک , معترضان پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند .

با برگزار شدن اعتراضات ضد قرنطینه در پایتخت کشور بلژیک شهر  بروکسل , تصاویری از سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا و تخریب شدن مقر دیپلمات این اتحادیه به دست معترضان در فضای مجازی منتشر شد .

به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از اسپوتنیک , سازمان دهندگان تظاهرات ضد قرنتینه در بروکسل گفتند که آنها با دستور العمل های بهداشتی و اقدامات مربوط شده به کرونا مخالف نیستند تنها به « روش غیر دموکتراتیک » دولت های اروپایی که آنها را اجرا می کنند معرتض هستند .

قیمت چاپ پرچم در تهران

شنیده ها حاکی از آن است که معترضان سعی بر شکستن درب مقر داشتند ؛ سنگ پرتاب کنند یا از تخته به عنوان نیزه برای شکستن شیشه استفاده کنند .

دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا , استفانو سانینو , از افسران پلیس به دلیل حفاظت از ساختمان اتحادیه اروپا در برابر حمله نفرت انگیز تشکر کرد .

در شبکه های اجتماعی ویدئوهایی دیگری نیز به اشتراک گذاشته شد ؛ که نشان می داد در خیابان های بروکسل جمع زیادی از تظاهر کنندگان هجوم آورده بودند , پرچم ها را برافراشته و شعار می دادند عده دیگری از معترضان  در حال لگد زدن و درگیری با پلیس بودند , مأموران نیز با تظاهر کنندگان با گاز اشک آور مقابله می کردند .

خبرگزاری فرانسه تظاهرات ضد قرنتینه روز یک شنبه در پایتخت بلژیک را وسیع تر از گذشته خواند , دیگر شهرهای اروپایی نیز در روز شنبه شاهد تظاهرات مشابهی بودند که بر اساس گزارش ها  سازماندهی آن توسط بیشتر از 600 انجمن محلی از سراسر اروپا صورت گرفته بود .

چاپ ریسه پرچم دهه فجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *