اخبار پرچم

نخستین المپیاد ورزشی جام پرچم در کلانشهر اراک

نخستین المپیاد ورزشی جام پرچم در کلانشهر اراک
نخستین المپیاد ورزشی جام پرچم در کلانشهر اراک

نخستین المپیاد ورزشی جام پرچم در کلانشهر اراک

اولین المپیاد ورزشی جام پرچم , یادبود و پاسداشت سردار سلیمانی طی آیینی مخصوص در روز جمعه در اراک بر گزار خواهد گردید .

المپیاد ورزشی جام پرچم مخصوص کلانشهرها بوده که به شکل متناوب که در 8 کلانشهر به یک صورت برگزار می گردد .

با یاری سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری این استان با مشارکت هیئت های مختلف ورزشی استان مرکزی این استان , این المپیاد ورزشی در کلانشهر اراک شروع و در تا اواخر بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت .

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در این باره عنوان کرد : پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد ارزش های اسلامی می باشد .

در آیین افتتاح این رویداد ورزشی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد ؛ پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد ارزش های اسلامی بوده و هزاران تن از شهیدان عزیز این مرز و بوم , برای داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران خون پاک خود را فدا نموده اند .

تولید و چاپ ریسه پرچم

در سالن شهید ثامنی شهر اراک ,پاسدار « محسن کریمی » سردار سرتیپ بیان نمود : اینکه  که پیروی ولایت هدایت باشیم ؛ کرامت معنوی و نیز شفاعت را به ارمغان می آورد .

وی افزود : رمز پیروزی سردار شهید قاسم سلیمانی ولایت پذیری بود که همواره پیروزی را در صحنه های مختلف وی را پیروز میدان می کرد و اگر امروز سعادتمندی خواسته ماباشد باید که مسیر شهدا را که همان مسیر ولایت و معنوی است ادامه بدهیم .

وی در ادامه عنوان کرد : شهید سردار سلیمانی از آیات قران و ولایت فقیه پیروی نموده و به یک مکتب ارزشمند تبدیل شد مکتب وی در امتداد نهضت عاشورا بوده و اصلی ترین مولفه این مکتب ارزشمند , ولایت , معنویت و نیز اخلاص می باشد که سردار سلیملنی آن را عملیاتی نمود .

سردار کریمی افزود : انتخاب شهدا ارزش های اسلامی و رضایت الهی بود که با این انتخاب سربلندی ملت ایران و امت اسلامی را رقم زدند و توانستند با خواندن دو رکعت نماز عشق خود را به معبود رساندند و امروزه ما نیز باید ادامه دهنده این مسیر باشیم .

او خاطر نشان کرد : ارزش های اسلامی باید که در به اجرا درآوردن برنامه های ورزشی و فرهنگی باید که مورد توجه قرار گیرد زیرا حاکم شدن ارزش های اسلامی در برنامه ها باعث رشد و حرکت شتابنده جامعه به سوی پیشرفت بوده و جوانان باید در این مسیر پیشگام باشند .

سردار کریمی گفت : انقلاب اسلامی ما در اوج اقتدار است و آنچه باعث پیروزی انقلاب اسلامی و امام خمینی ( ره ) بوده معنویت مبتنی بر مکتب اسلام ناب محمدی می باشد و این معنویت باید در سراسر کشور حاکم باشد .

شهردار اراک نیز عنوان کرد : نخستین گام بزرگ شهرداری و شورای اسلامی ششم شهر اراک در توسعه ورزش شهری المپیاد ورزشی جام پرچم است .

کریمی گفت : در نخستین روز از بهمن ماه , ماهی که سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بیست دوم بهمن ماه در رأس آن قرار دارد نخستین دوره المپیاد ورزشی جام پرچم برای پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران و دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی در کلانشهر اراک گشایش یافت .

چاپ و تولید پرچم ساحلی نمایشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *