اخبار پرچم

برگزاری مسابقات جام پرچم در 7 رشته ورزشی

برگزاری مسابقات جام پرچم در 7 رشته ورزشی
برگزاری مسابقات جام پرچم در 7 رشته ورزشی

برگزاری مسابقات جام پرچم در 7 رشته ورزشی

به گفته رئیس سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان به مناسبت ایام الله فجر « جام پرچم » در 7 رشته ورزشی برگزار می گردد .

به نقل از خبرگزاری فارس رئیس سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان غلامرضا نظری در حاشیه برگزاری مسابقات جام پرچم هدف از برگزاری مسابقات افزایش نشاط اجتماعی عنوان کرد و گفت : اقدامات صورت گرفته توسط سازمان در حوزه ورزش معطوف به ورزش همگانی و عمومی می باشد ؛ و برنامه ریزی های سازمان به گونه ای بوده تا بدین طریق اکثر شهروندان در فعالیت های ورزشی بتوانند شرکت نمایند ..

غلامرضا نظری در ادامه خاطر نشان کرد : اولین دوره المپیاد جام پرچم در رده سنی زیر 16 سال در 7 رشته ورزشی فوتسال , مینی والیبال , تنیس رومیز , کشتی , فوتبال رومیز  , تکواندو و کاراته در حال برگزاری می باشد

رئیس سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه همه تیم ها و ورزشکاران به رعایت پروتکل های بهداشتی ملزوم هستند گفت : برگزاری این مسابقات در سالن های مختلف شهر و ایام الله فجر انجام می شود و امیدوار هستم که ورزشکاران رقابتی رفاقتمندانه در کنار هم انجام دهند بدون اینکه به بحث برد و باخت توجهی داشته باشند .

این مقام مسئول در ادامه گفت : مسابقات برخی از رشته ها به ویژه کشتی برگزار شده و برندگان آن نیز مشخص شده اند ؛ همچنین مسابقات ورزش مینی والیبال که در آن 16 تیم حضور دارند از 19 بهمن ماه در سالن حجاب آغاز و فینال بازی ها در روز 24 بهمن ماه برگزار می گردد .

رئیس سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان عنوان کرد : از روز 19 بهمن ماه نیز مسابقات فوتسال در سالن ورزشی مادران کودکان شروع می شود .

تولید و چاپ پرچم ساحلی ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *