اخبار پرچم

پایین آمدن پرچم سفارت انگلیس در کی یف

پایین آمدن پرچم سفارت انگلیس در کی یف
پایین آمدن پرچم سفارت انگلیس در کی یف

پایین آمدن پرچم سفارت انگلیس در کی یف

در پی تشدید تنش ها در مرزهای اکراین , منابع خبری از برداشته شده پرچم انگلستان از بالای ساختمان سفارت این کشور در کی یف خبر دادند .

به نقل از خبرگزاری مهر و بر اساس گزارش روسیا الیوم , منابع خبری عنوان کردند پرچم کشور انگلیس از بالای ساختمان سفارت این کشور در کیف به پایین کشیده شد .

این منابع خبری اعلام نمودند : که در حال حاضر چراغ های سفارت انگلیس در کی یف خاموش شده و در مجاورت ساختمان سفارت خانه هیچ مراقب و نگهبانی دیده نشده است .

خرید ریسه پرچم نیمه شعبان

آمریکا نیز ادعا نموده است ؛ که این امکان وجود دارد تا چهارشنبه این هفته حمله روسیه به اکراین آغاز شود و آغاز گر این تهاجم نیز حمله موشکی و سایبری خواهد بود .

در حال حاضر  هراس  از این وجود دارد که واشنگتن بری کشاندن مسکو در این جنگ ناخواسته و اعمال نمودن تحریمات شدید علیه کشور روسیه در اوکراین حملات ساختگی را تدارک ببینند .

در این حال , در روز شنبه وزرای خارجه روسیه و آمریکا در ادامه تنش آفرینی های غرب علیه روسیه , در رابطه با موضوع اوکراین رایزنی نمودند .

وزیر خارجه آمریکا « آنتونی بلینکن » بیان نمود : که با همتای روس خود « سرگئی لاوروف » در روز شنبه پیرامون مناقشه اوکراین به گفت و گو پرداخته است .

طبق گفته های خبرگزاری اسپوتنیک , « در گفت و گویی که « بلینکن » با « لاوروف » داشته است ؛ بدون اشاره تنش های ایجاد شده غرب علیه مسکو بلینکن گفت راه حل دیپلماتیک برای بحران اوکراین هنوز در دسترس می باشد

وزیر خارجه آمریکا عنوان کرد : در خواست واشنگتن از مسکو این است که تنش زدایی کرده و در گفت و گوها با حسن نیت شرکت نماید .

طی این رایزنی تلفنی نیز « سرگئی لاوروف » از اداعای غرب که این امر برآورد می شود برای حملات نظامی به اوکراین مسکو در حال برنامه ریزی می باشد به شدت انتقاد شده و این ادعا را تنها کارزار تبلیغاتی با اهداف تحریک آمیز از سمت غرب توصیف نموده است .

به علاه سرگئی لاوروف به همتای آمریکایی خود اظهار نمود که پیشنهاد امنیتی روسیه توسط واشنگتن و اتحادیه اروپا نادیده گرفته شده است .

سفارت آمریکا در کی یف اعلام نمود وزارت امور خارجه این کشور به کارکنان سفارت که کارشان در ارتباط با فعالیت های تجاری نیست ؛ دستور داد که هر چه زودتر اوکراین را ترک نمایند ؛ سفارت آمریکا نیز در توییتی اعلام نمود « امروز وزارت خارجه به کارکنان غیر اضطراری ایالات متحده در سفارت دستور داد به علت گزارش های مستمر در رابطه با استقرار نظامی روسیه در مرز با اوکراین که نشان دهنده احتمال اقدام نظامی می باشد سفارت را ترک نمایند . »

تولید و چاپ پرچم ساحلی بادبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *