نمایشگاه

المپیاد جام پرچم ؛ بیرقی برای نشاط اجتماعی

المپیاد جام پرچم ؛ بیرقی برای نشاط اجتماعی
المپیاد جام پرچم ؛ بیرقی برای نشاط اجتماعی

المپیاد جام پرچم ؛ بیرقی برای نشاط اجتماعی

در حال حاضر و در این شرایط کرونایی که بیشتر فعالیت ها به شکل کج دار مریز صورت میگیرد و باعث و بانی آن نیز کرونا می باشد برخی از فعالیت ها می توانند نشاط اجتماعی را که کرونا از بین برده است مجددا سر پا نگه دارد .

به نقل از ایسنا زمانی که فدراسیون های ورزشی تلاش بر این دارند سهم بارز و ارزنده خود را در حیطه ورزش آن هم در شرایط کنونی که ورزش در جهت نخست آسیب های ناشی از کرونا قرار داده و تا به حال موجب تعطیلی بسیاری از باشگاه های ورزشی گردیده است ؛ تعدادی از ارگان ها به این گوی جوان پسند وارد شده تا سهم خود را برای افزایش نشاط اجتماعی که کرونا آن را از بین برده است ایفا کنند .

لیست قیمت پرچم و پایه پرچم

از جمله ارگان هایی که از گذشته تا کنون سعی بر این نموده است تا در کنار دیگر فعالیت های محوله خود , تأثیر بسزایی در توسعه ورزش همگانی داشته و یا حتی گاهی پا را نیز فراتر گذاشته که در مسیر حمایت از ورزش قهرمانی گامی مؤثر برداشته شهرداری زنجان است هر چند که مواردی مانند تفاوت سلایق در بدنه مدیریتی شهرداری زنجان و نیز متفاوت و مغیر بودن نگاه مدیران این بخش به مقوله ورزش باعث شده اند که این حمایت ها 100 درصدی نباشد .

با یاری سازمان فرهنگی , اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان در این اواخر شاهد برگزاری نخستین دوره المپیاد تحت عنوان « جام پرچم » بودیم در این مسابقات ورزشی علاقه مندان به حوزه ورزش در چند رشته ورزشی با هم رقابت نموده و بی تردید این رقابت ها موجب شد تا پس از اتمام این رقابت ها و به دست آوردن نشاط اجتماعی قشری از جامعه آماده تداوم مقابله با این ویروس منحوس باشند .

در رابطه با چگونگی برگزاری نخستین دوره المپیاد جام فجر که درایام الله فجر برگزار گردید رئیس سازمان فرهنگی , اجتماعی و شهرداری زنجان به خبرنگار ایسنا گفت : تعدادی از رشته های ورزشی که قرار بود در این دوره از المپیاد برگزار گردد در قالب رشته های تیمی بود به همین دلیل به منظور قانونمند کردن این رقابت ها قرعه کشی برای رشته های تیمی صورت گرفت .

وی گفت : این سازمان جدا از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در تلاش است تا در بخش ورزشی سهم خود را به خصوص در شرایط کنونی که جامعه نیازمند نشاط اجتماعی است ایفا نماید .

غلامرضا نظری با اشاره به اینکه برگزاری نخستین دوره المیاد جام پرچم جدا از انجام یک رویداد ورزشی ایجاد نشاط اجتماعی در شرایط کنونی بوده که جامعه به دلیل کرونا به سمت رخوت اجتماعی سوق پیدا نموده است اهداف این سازمان در بخش ورزش مرتبط با عمومیت بخشیدن به این امر در جامعه و نیز همگانی کردن آن می باشد که نخستین المپیاد جام پرچم نیز به همین منظور شکل گرفت .

چاپ پرچم تشریفات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *