اخبار پرچم

متوقف کردن یک کشتی به پرچم امارات توسط انصار الله

متوقف کردن یک کشتی به پرچم امارات توسط انصار الله
متوقف کردن یک کشتی به پرچم امارات توسط انصار الله

متوقف کردن یک کشتی به پرچم امارات توسط انصار الله

به گزارش شبکه العربیه گروه انصار الله یمن در امتداد شهر الحدیده یک کشتی باربری را با پرچم امارات متوقف کرده است .

به نقل از یکتاپرس ساعاتی پیش مرکز عملیات تجارت دریایی انگلیس این خبر را اعلام نمود که اواخر روز یک شنبه گزارشاتی از حمله به یک کشتی در مجاور بندری با عنوان رأس عیسی در دریای سرخ یمن دریافت نموده است .

بر اساس گزارش خبرگزاری روسی اسپوتنیک پس از این حادثه مرکز عملیات تجارت دریایی انگلیس به تفنگداران دریایی توصیه نمود که در محل وقوع این حادثه محتاطانه عمل کنند .

در ادامه دریاد گلوبال گزارش داد که کشتی که به آن حمله شده به طور تقریبی در 25 مایلی دریای غرب پایانه نفتی رأس عیسی در دریای سرخ بوده اما هنوز هویت مالکان کشتی مشخص نشده و تحقیقات و بررسی ها در این رابطه ادامه دارد .

اما با این حال به ادعای شبکه العربیه انصارالله یمن یک کشتی باری با پرچم امارات عربی متحده را ابتدای شهر الحدیده متوقف نموده است .

بر اساس این گزارش کشتی فوق حامل ابزارآلات و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان سعودی در جزیره سقطرا بوده است .

از آخرین باری که برای کشتی هایی که در مجاورت رأس عیسی حادثه ای اتفاق افتاد مربوط به اواخر 2019 بوده است در حادثه آن زمان دو کشتی کره جنوبی و یک کشتی با پرچم عربستان سعودی توسط انصارالله یمن متوقف شد .

در رأس یک ائتلاف عربی و نیز تحت حمایت آمریکا عربستان سعودی  از 6 فروردین ماه 1394 به منظور تلاش برای برگرداندن رئیس جمهور مستعفی یمن اقدامات خود را برای تجاوز نظامی به یمن نیز محاصره زمینی همچنین محاصره دریایی و هوایی این کشور اقدام نمود .

هر چند که این تجاوزات نظامی نتوانست هیچکدام از یک از اهداف ائتلاف سعودی را محقق نماید و این امر تنها به کشته شدن هزاران تن از مردم یمن , آواره شدن میلیون ها یمنی , همچنین خرابی های به بار آمده در زیر ساخت های این کشور و نیز گسترش قحطی و گرسنگی همچنین شیوع بیماری های واگیر دار در این کشور بوده است .

چاپ پرچم ساحلی بادبانی و قطره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *