اخبار پرچم

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه
غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

به نقل از ایرنا سازمان دریا نوردی پاناما عنوان کرد : سه کشتی در دریای سیاه که حامل پرچم این کشور بودند توسط روسیه مورد هدف قرار گرفته اند .

بر اساس خبرگزاری ایرنا و به نقل از رویترز سازمان دریانوردی پاناما اعلام کرد که این کشتی ها توسط موشک روسیه مورد هدف قرار گرفته و یکی از این سه کشتی نیز غرق شده است .

سازمان دریانوردی پاناما همچنین عنوان کرد خوشبختانه به سرنشینان دو کشتی دیگر آسیبی نرسیده و این دو کشتی همچنان بر روی آب شناور هستند .

در رابطه با مالکیت و ماهیت این سه کشتی مسئولان اوکراینی اشاره ای نکردند .

یکی از مسئولان سازمان دریانوردی پاناما با نام نورییل اراوز اظهار کرد : در دریای سیاه حدود 10 فروند کشتی دیگر با پرچم پاناما حضور دارند که نیروی دریایی روسیه مانع از خروج آنها از منطقه شده است .

طبق آمارهای سازمان دریانوردی پاناما , کشتی هایی که از پرچم این کشور استفاده می کنند در اقصی نقاط دنیا بیشتر از 8 هزار فروند می باشد .

به نقل از ایرنا , رئیس جمهور روسیه ولادیمر پوتین در 21 فوریه ( 2 اسفندماه ) از بی توجهی های غرب نسبت به نگرانی های امنیتی مسکو انتقاد نمود و نیز استقلال جمهوری های خلق دونستیک و لوگانسک در منطقه دونباس را به رسمیت شناخت .

رئیس جمهور روسیه در روز پنج شنبه 5 اسفندماه علیه کشور اوکراین عملیات نظامی ویژه ای را اعلام نموده و روابط حساس دو کشور مسکو – کیف پرتنش تر قبل گردید و در نهایت به رویارویی نظامی منتهی شد . تنش و ناامنی در اوکراین و نیز واکنش ها به این اقدام روسیه به پایان نرسیده و همچنان ادامه دار است .

خرید پرچم اهتزاز ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *