اخبار پرچم

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26561″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

غرق شدن کشتی حامل پرچم پاناما در دریای سیاه

به نقل از ایرنا سازمان دریا نوردی پاناما عنوان کرد : سه کشتی در دریای سیاه که حامل پرچم این کشور بودند توسط روسیه مورد هدف قرار گرفته اند .

بر اساس خبرگزاری ایرنا و به نقل از رویترز سازمان دریانوردی پاناما اعلام کرد که این کشتی ها توسط موشک روسیه مورد هدف قرار گرفته و یکی از این سه کشتی نیز غرق شده است .

سازمان دریانوردی پاناما همچنین عنوان کرد خوشبختانه به سرنشینان دو کشتی دیگر آسیبی نرسیده و این دو کشتی همچنان بر روی آب شناور هستند .

در رابطه با مالکیت و ماهیت این سه کشتی مسئولان اوکراینی اشاره ای نکردند .

یکی از مسئولان سازمان دریانوردی پاناما با نام نورییل اراوز اظهار کرد : در دریای سیاه حدود 10 فروند کشتی دیگر با پرچم پاناما حضور دارند که نیروی دریایی روسیه مانع از خروج آنها از منطقه شده است .

طبق آمارهای سازمان دریانوردی پاناما , کشتی هایی که از پرچم این کشور استفاده می کنند در اقصی نقاط دنیا بیشتر از 8 هزار فروند می باشد .

به نقل از ایرنا , رئیس جمهور روسیه ولادیمر پوتین در 21 فوریه ( 2 اسفندماه ) از بی توجهی های غرب نسبت به نگرانی های امنیتی مسکو انتقاد نمود و نیز استقلال جمهوری های خلق دونستیک و لوگانسک در منطقه دونباس را به رسمیت شناخت .

رئیس جمهور روسیه در روز پنج شنبه 5 اسفندماه علیه کشور اوکراین عملیات نظامی ویژه ای را اعلام نموده و روابط حساس دو کشور مسکو – کیف پرتنش تر قبل گردید و در نهایت به رویارویی نظامی منتهی شد . تنش و ناامنی در اوکراین و نیز واکنش ها به این اقدام روسیه به پایان نرسیده و همچنان ادامه دار است .

خرید پرچم اهتزاز ایران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *