اخبار پرچم

اهتزاز پرچم کشتی

اهتزاز پرچم کشتی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26934″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دبیر : حالا باید پرچم ایران را به اهتزاز درآوریم

رئیس فدراسیون کشتی عنوان کرد : از همه کسانی که در رابطه با مشکل ویزا پیگیر بودند تشکر می کنم ؛ ما کار خود را کرده ایم حال نوبت شماست .

بر اساس گزارش ورزش سه و به نقل از فارس در عصر امروز رئیس فدراسیون کشتی با تیم ملی کشتی فرنگی امید اعزامی به مسابقات قهرمانی زیر بیست و سه سال جهان در اسپانیا دیدار کرد .

رئیس فدراسیون کشتی پس از حضور یافتن در جمع ملی پوشان فرنگی افزود : تیم کشتی زیر 23 سال متشکل از کشتی گیران جوان زیر 23 سال تیم بزرگسالان می باشد و بیشتر افراد عازم به این مسابقات در رقابت های جهانی جوانان و بزرگسالان حضور داشته اند و  دیگر افراد نیز در اردوها کال حاضر بوده اند ؛ جا دارد که به شما خدا قوت و خسته نباشید بگویم تا اینجای کار آمده اید و آماده حضور در رقابت های جهانی امید در کشور اسپانیا هستید .

وی تصریح کرد : اینکه تیم امید اعزام می شود یا نه ؟ تا لحظات آخر مشخص نبود و علت آن نیز مشکل صدور ویزا بود که شکر خدا آن هم با پیگیری هایی که توسط رئیس محترم شورای اسلامی , وزیر محترم امور خارجه , مدیر کل ها و دیگر همکاران ایشان در این وزات خانه انجام شد این مشکل نیز بر طرف شد , در رابطه با رفع این مشکل به نظر من دوستانمان سنگ تمام گذاشتند و از همه کسانی که پیگیر حل این مشکل بوده اند تشکر می کنم .

دبیر ادامه داد : فدراسیون کار خود که همان ایجاد بستر مطلوب و مناسب برای اعزام تیم های ملی بوده را انجام داده و حال نوبت شما می باشد که بروید و پرچم سه رنگ مقدس کشورمان را بالا برده و دل مردم را شاد نمایید ؛ البته باید نگاهتان المپیک 2024 پاریس باشد , در این مسابقات بیشتر شماها سنی بین 20 تا 24 سال خواهید داشت و به نظر من برای کسب مدال المپیک بهترین سن همین سن است ؛ به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان این نخستین میدان حسن رنگرز می باشد و شما مورد آزمایش قرار خواهید گرفت و بهترین موقعیت بوده که به کادر فنی عیار خود را نشان دهید .

وی در خاتمه نیز عنوان کرد : بیشتر نفرات حاضر در تیم , اعضای تیم قهرمانان جهان در بلغارستان می باشند و سایر نفرات هم به تیم امید از تیم ملی بزرگسالان اضافه شده اند که آنها هم از نفرات مطرح هستند بدون شک شانس این را داریم که صاحب مدال در هر 10 وزن شده و قهرمانی را ازان خود نماییم ؛ برایتان آرزوی موفقیت دارم توکل به خدا داشته باشید و با تمام وجود کشتی بگیرید تا مردم عزیزمان را خوشحال نمایید

چاپ و تولید پرچم تبلیغاتی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *