اخبار پرچم

المپیاد ورزشی جام پرچم در 19 کلانشهر کشور

المپیاد ورزشی جام پرچم
المپیاد ورزشی جام پرچم

المپیاد ورزشی جام پرچم در 19 کلانشهر کشور آغاز به کار کرد

به گفته معاون سازمان شهرداری تهران در راستای گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی المپیاد ورزشی جام پرچم در 19 کلانشهر کشور به منظور کشف استعدادهای برتر ورزشی شروع به کار کرد .

به نقل از ایرنا حیدر سلیمانی در روز دو شنبه عنوان کرد : در این مراسم معاون اجتماعی و فرهنگی کلانشهر تهران امین توکلی زاده و نیز دبیر کل مجتمع نمایندگان کلانشهرهای کشور احسان متولیان در برج میلاد شروع شد .

معاون سازمان شهرداری ورزشی تهران به این موضوع اشاره نمود که چهل و پنجمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجتمع کلانشهرهای ایران که در آن تمام معاونین اجتماعی و دبیر مجمع کلانشهرها حضور داشتند در این نشست پوستر المپیاد ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران تحت عنوان جام پرچم یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی رونمایی گردید و قرار بر این می باشد تا المپیاد ورزشی در طی دیماه و بهمن ماه در محلات شهر تهران و دیگر کلانشهرها برگزار گردد .

حیدر سلیمانی در ادامه عنوان کرد : در این مسابقات ورزشی ورزش هایی از قبیل ؛ تکواندو , والیبال , شنا , فوتبال , ووشو , کشتی , بسکتبال , دوچرخه سواری , تنیس رومیز و نیز آمادگی جسمانی در محلات شهر تهران و سایر کلانشهر ها صورت میگیرد .

معاون سازمان ورزش شهرداری تهران در ادامه افزود : هدف از این رونمایی ترویج فرهنگ همگانی و نیز کشف استعدادهای ورزشی بوده به علاوه بر افراشتن و ارج نهادن به پرچم ایران در عرصه جهانی همچنین و نیز زنده نگهداشتن یاد و خاطره سردار سلیمانی دانست به گفته وی این رقابت ها در پایتخت با شرکت بیش از 10 هزار نفر از دختران و پسران رده نونهالان و نوجوانان ادامه دارد .

وی با اشاره به اینکه ورزش پایتخت نیازمند توجه بیشتر می باشد عنوان کرد : در توسعه دادن ورزش همگانی وجود چنین رویکردی می تواند موجب کشف استعداد ها در محلات پایتخت گردد .

چاپ پرچم ساحلی ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *