پرچم کشورها

پرچم کشور کلمبیا

پرچم کشور کلمبیا

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”26011″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

پرچم کشور کلمبیا

پرچم کشور کلمبیا متشکل از سه رنگ زرد ، آبی  و سرخ است که رنگ زرد نیمی از کل پرچم را در برگرفته است و دو رنگ پایینی سرخ و آبی یک چهارم پرچم را تشکیل داده اند این پرچم در 26 نوامبر 1861 به عنوان پرچم ملی به رسمیت شناخته شد که تناسبی 9 : 14 دارد پرچم کلمبیا و اکوادر از پرچم های تاریخی کلمبیای بزرگ هستند . مجموعه آبان پرچم با خدمات تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی و مناسبتی با طرح های جدید پرچم ساحلی ، رومیزی ، پرچم تشریفات ، پرچم های مذهبی و….. کلیه طرح های دلخواه مشتری و بهترین قیمت آماده ارائه خدمات میباشد  . جهت ثبت سفارش پرچم با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با بررسی پرچم کشور کلمبیا

تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

معنی رنگ پرچم کلمبیا

همان طور که گفته شد پرچم کشور کلمبیا دارای سه رنگ زرد ، آبی و قرمز است که زرد به معنی ثروت کشور ، منابع طبیعی طلا ، عدالت ، هماهنگی ، حاکمیت ، کشاورزی و خورشید که منبعی از نور است را نشان می دهد . رنگ آبی نماد دریاها و سواحل کلمبیا ، رودخانه های مجاورت آنها و آسمان بالای سر است و رنگ قرمز همانند دیگر کشور ها به معنی خون های ریخته شده برای بدست آوردن استقلال در این کشور است بنابر نظرات مختلف رنگ سرخ روی پرچم کلمبیا معانی دیگری هم دارد مانند وفاداری ، آزادی و هوشیاری .

چاپ پرچم تشریفات لمینت و مخروطی

طراح پرچم کلمبیا

پرچم کشورکلمبیا توسط فردی به نام فرانسیسکود میراندا طراحی شد او نیز پرچم های اکوادر و ونزوئلا را هم طراحی کرده بود میراندا برای طراحی از دو روش استفاده کرد او نامه ای به سمیون ورونتسوف و فیلسوف شهیر ، گوته ، میراندا نوشت زمانی که میراندا در جنگ های مختلف حضور داشت دائم به اروپا و آمریکا سفر می کرد در وقوع جنگ آمریکا از گوته شنید که می گوید : در سرزمینتان جایی ایجاد کنید که روزگار رنگ از رویش نشوید . میراندا می گوید گوته به من آموخت که عنبیه نور را به ره رنگ اصلی تجزیه می کند یعنی رنگ زرد گرم تر بوده و به روشنایی نور نزدیگ است آبی مرکب از هیجان است و می تواند در فاصله ای کم سایه ها را از بین ببرد و قرمز عطش است و نور را به سوی تاریکی ها هدایت می کند ازنظر گوته کار هر کشوری ازنشان و پرچم شروع شده و به رسمیت شناخته می شود و این ماجرا باعث شد که میراندا پرچم کلمبیا را طراحی کرد .

چاپ پرچم رومیزی پایه سنگی

موقعیت جغرافیایی جمهوری کلمبیا

کشور کلمبیا در شمال غربی آمریکای جنوبی واقع شده است این کشور از شرق با ونزوئلا ، از جنوب با برزیل ، پرو و اکوادور و از سمت غرب با پاناما مرز مشترک دارد و همچنین از شما از طریق دریای کارائیب با اقیانوس اطلس و از غرب با اقیانوس آرام هم مرز است کلمبیا به عنوان چهارمین کشور بزرگ آمریکاجنوبی بعد از برزیل است که مساحتی برابر با 1.141.000کیلومتر مربع را در بر گرفته است و جمعیتی حدود  51.050.000نفر را در خود جای داده است کلمبیا ارتفاعات ناهمواری دارد به طوری که یک سوم مردم آن در ناحیه کوهستانی زندگی می کنند آب  و هوا و خاک ناحیه غربی کشور حاصلخیز بوده و به همین دلیل فعالیت کشاورزی در ان به وفور دیده می شود پایتخت کشور کلمبیا بوگوتا است که از بزرگترین شهرهای این کشور می باشد .

همه چیز درباره پرچم گرینلند

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *