پرچم کشورها

پرچم کشور اندونزی

پرچم کشور اندونزی
پرچم کشور اندونزی

پرچم کشور اندونزی

از جمله کشورهای واقع شده در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه کشور اندونزی با نام رسمی جمهوری اندونزی می باشد پایتخت این کشور جاکارتا , زبان رسمی اندونزیایی , واحد پول روپیه است مردم این کشور متشکل از اقوام گوناگونی بوده و نزدیک به 86 درصد مردم این کشور مسلمان هستند دین اسلام توسط بازرگانان و دریانوردان به این منطقه رسید همچنین این کشور در 17 اوت 1945 از تحت سلطه هلند خارج و استقلال آن در 27 دسامبر 1949 به رسمیت شناخته شد .پرچم کشور اندونزی دارای تناسب 2 به 3 بوده و متشکل از دو رنگ سفید و قرمز است . آبان پرچم تولید کننده اصلی پرچم های تبلیغاتی و مناسبتی در تهران میباشد . جهت سفارش پرچم ساحلی ، رومیزی ، تشریفات ،  پرچم مذهبی ، ریسه پرچم و…. سایر طرح های پرچم با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با  :

  • تاریخچه پرچم اندونزی
  • مفعهوم پرچم کشور اندونزی
  • خرید پرچم اندونزی

چاپ پرچم رومیزی پایه سنگی و استیل

تاریخچه پرچم اندونزی

رنگ های پرچم کشور اندونزی از پرچم امپراطوری ماجاپاهیت سرچشمه گرفته هر چند نماد آن می تواند به اساطیر باز گردد رنگ پرچم هلند متشکل از رنگ قرمز , سفید و آبی است که استفاده از آن در دهه 1600 تا 1942 صورت میگرفت از سال 1942 تا 1945 از پرچم امپراطوری ژاپن استفاده می شد پس از اینکه کشور اندونزی از سلطه هلند استقلال خود را به دست آورد پرچم قرمز و سفید کنونی که معروف به سان ساکا مراه پوتیم و به مفهوم عالی رتبه دو رنگ قرمز و سفید است مورد استفاده قرار گرفت .

مفهوم پرچم کشور اندونزی

پرچم کشور اندونزی برای نخستین بار در 17 اوت 1945 به عنوان پرچم ملی و نشان ملی این کشور به رسمیت شناخته شد این پرچم دارای تناسب 2:3 بوده و متشکل از دو نوار افقی قرمز و سفید می باشد این پرچم به طور کلی معنای رسمی نداشته و در مورد آن نظریه های متفاوتی وجود دارد برخی بر این باورند که رنگ های پرچم دلیل بر شجاعت و پاکی دارد برخی نیز معتقدند که معنای رنگ های این پرچم نماینده انسان است رنگ سفید به روح انسان و رنگ قرمز نیز به جسم واقعی اشاره دارد .لازم به ذکر است که این پرچم در کشور اندونزی در روزها در این کشور استفاده شده اما در شب ها تنها تحت شرایط خاص برافراشته می شود همچنین شهروندان این کشور پرچم را در این کشور تنها در روزهای خاص مانند روز ملی آموزش و روز قهرمانان برافراشته می کنند .

چاپ ریسه پرچم دهه فجر

خرید پرچم اندونزی

پرچم رومیزی اندونزی :

پرچم های رومیزی کشورها درابعاد استاندارد 20*30 سانتی متر از پارچه ساتن اعلاء همراه با پایه سنگی به صورت ریشه دار و بدون ریشه  ارائه می شود در صورتی که تمایل دارید در کنار این پرچم از پرچمی دیگر مانند پرچم ملی و یا پرچم تبلیغاتی خود استفاده نمایید می توانید مدل چند شاخه و یا مدل تی شکل این محصول را انتخاب کنید .

پرچم تشریفات اندونزی :

پرچم های تشریفات در فضاهای داخلی مانند نمایشگاه های بین المللی , همایش ها , کنفرانس ها و… مورد استفاده هستند این محصول در ابعاد 90 در 150 سانتی متر از پارچه ساتن و یا جیر همراه با پایه چدنی به رنگ طلایی در مدل شیری تهیه می شوند .

پرچم اهتزاز اندونزی :

ابعاد استاندارد پرچم های اهتزاز نیز 150 در 90 سانتی متر بوده و از پارچه ساتن تهیه می شوند این مدل از پرچم ها مورد استفاده در فضاهای باز مانند جلوی سفارت خانه ها , همایش ها , ورزشگاه ها و… هستند .

چاپ پرچم اهتزاز افقی و عمودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *