چاپ پرچم

چرا باید روی محصولاتمان لوگو چاپ کنیم؟

لوگو

آیا می دانید چرا باید روی محصولاتمان لوگو چاپ کنیم؟

تعریف لوگو

ما با هر کسب و کاری که داریم برای تبلیغات محصولات و خدماتی که انجام می‌دهیم به بازاریابی نیازداریم تا از طریق آن مشتری جذب کرده و کارمان رونق پیدا کند، از مهم‌ترین ابزارهایی که در بازاریابی حائز اهمیت است داشتن لوگویی منحصر به فرد متناسب با شغل و خدماتمان است، در آبان پرچم دلایل اینکه چرا باید از لوگو استفاده کنیم را می‌خوانیم.

لوگو

لوگو

لوگو چیست؟

به آرم، یا برند تجاری هر کسب و کاری که نشان دهندهٔ کلی آن کار است لوگو گفته می‌شود، لوگو ابزاری تصویری است که می‌تواند به کسب و کار و برند شما هویت بدهد، لگو ابزاری ضروری در بازاریابی و فروش به شمار می‌رود و انواع مختلفی دارد که شامل لوگو تصویری، لوگو نوشتاری (لوگو تایپ) و لوگو ترکیبی می‌شود.

لوگو فقط یک تصویر نیست، در واقع تصویر روی لوگو نشان دهندهٔ شما و شغلتان می‌باشد، لگو ابزاری است با تصویری به ظاهر ساده که در دنیای رقابتی امروز می‌تواند موجب پیشبرد کسب و کار شما شود.

چرا برای کسب و کارمان از لوگو استفاده می‌کنیم؟

  • افزایش شانس کسب درآمد و فروش بیشتر

داشتن لوگویی که شامل گرافیک‌ها و طرح‌های جذاب باشد باعث می‌شود که کسب و کارتان به عنوان تجارتی کامل و مفید به مردم و مشتریان معرفی شود و در نتیجه فروشتان را افزایش داده و موجب کسب درآمد بیشترتان می‌شود.

  • جذب وافزایش مشتری

افراد برای خرید و دریافت خدمات به شرکت‌های تجاری شناخته شده اعتماد بیشتری دارند و لوگویی که در یک بسته کامل ارائه شود موجب می‌شود که مشتریان بیشتری را جذب کار و تجارتتان کند.

  • برندسازی کسب و کار

با توجه به توضیحات ارائه شده لوگو موجب افزایش شهرت کسب و کار، جذب مشتری و افزایش فروش می‌شود، برای داشتن کسب و کارموفق، باید از لوگویی حرفه‌ای استفاده کنید که خاص باشد و موجب ایجاد اعتماد افراد به شما شده و برای کسب و کارتان برند سازی انجام دهد.

  • ایجاد حس اعتماد در مشتریان

لوگویی که دارای طراحی مناسب باشد می‌تواند نشان دهندهٔ توانایی صاحبان لوگو باشد و طراحی خوب و حرفه‌ای باعث ایجاد حس اعتماد در مردم می‌شود.

  • ماندگاری در ذهن مشتریان

ثابت ماندن لوگوها و تغییر نکردن آن‌ها در کسب و کارتان باعث می‌شود که مشتریان در صورت نیاز به محصولات یا خدماتتان لوگوی شما را به یاد آورده و کارشان را به شما بسپارند، طبق پژوهش‌ها افراد با حافظه دیداری قوی که حدود 40 درصد هستند، می‌توانند چیزهایی که می‌بینند و می‌شنوند و می‌خوانند را به یاد آورند.

لوگو

لوگو

چه روش‌هایی برای چاپ لوگو وجود دارد؟

قبل از چاپ لوگو روی محصولات دقت کنید که لوگوای ثابت را انتخاب کرده‌اید و مطمئن باشید که لوگو را تغییر نمی‌دهید، همینطور به ناحیه‌ای که لوگوی خود را در آن چاپ می‌کنید دقت کنید که فضای کافی داشته باشد و لوگو را متناسب با آن فضا چاپ کنید.

انواع چاپ لوگو

لوگو را می‌توان روی کارت ویزیت، لباس، پاکت نامه، ظروف، پوستر و حتی لوازم التحریر چاپ کرد.

چاپ لوگو روی لباس

معمولاً لوگوها را روی لباس‌هایی مثل تی شرت، پیراهن یقه دار، کلاه، پیراهن و جوراب از طریق روش‌ها متفاوتی مانند گلدوزی و چاپ صفحه‌ای و برچسب بر روی لباس‌ها چاپ می‌شوند.

چاپ لوگو روی محصولات

هر شرکتی برای تبلیغ محصولاتش می‌تواند لوگوی خود را بر روی ابزار مورد استفاده و وسایل شرکت خود نیز هم چاپ کند، به عنوان مثال چاپ لوگوی بستنی بر روی صندلی‌های بستنی فروشی

فروشگاه آبان پرچم، آماده خدمت رسانی در همهٔ زمینه‌های چاپی، انواع چاپ پرچم، پرچم‌های انتخاباتی، شال و دستبند و… به شما همراهان عزیز و گرامی می‌باشد.

لوگو

لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *