نمایشگاه

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه 1401

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه 1401
پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه 1401

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه 1401

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه از 5 الی 8 تیرماه 1401 به مدت چهار روز از روزهای سه شنبه تا جمعه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای حضور علاقه مندان به این حوزه می باشد زمان بازدید از این نمایشگاه نیز 10 صبح تا 6 عصر می باشد .

کالاهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی شیشه

زیرمجموعه های  پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی تهران شامل , تکنولوژی ساخت شیشه از قبیل مواد خام , تکنولوژی ذوب شیشه , قالبگیری شیشه تخت و حفره ای , تجهیزات تولید لوله و فیبر شیشه ای , شیشه تخت , شیشه تزئینی , شیشه سیم دار , شیشه برای کارهای ترمیمی , شیشه های اتومبیل , گوی و سنگ های شیشه ای , شیشه کوارتز , شیشه فومی و انواع دیگر شیشه های خاص از کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه هستند .

لیست قیمت پرچم

هدف از برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه

هدف از برگزاری پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی شیشه چیست ؟ برگزاری این نمایشگاه چه اهمیتی دارد ؟ مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه کمک به توسعه صنعت شیشه و تدوین نقشه راه پیشروی این صنعت با بررسی وضعیت آن در داخل کشور بوده و نیز مقایسه آن با دیگر کشورهای پیشرفته در این حوزه که در این نمایشگاه شرکت می کنند می باشد از دیگر اهداف برگزاری این رویداد می توان به شبکه سازی ملی و منطقه ای برای ارتقاء صنعت شیشه , توسعه صادرات و توسعه تعامل با اقتصاد جهانی , سرمایه گذاری داخلی و خارجی , انتقال و توسعه فناوری و نیز جایگاه برتر صنعت شیشه ایران در میان کشورهای منطقه را نام برد .

برگزاری نمایشگاه بین المللی شیشه چه اهمیتی دارد ؟

بی تردید برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی شیشه می تواند پلی ارتباطی بین بازرگانان , کارشناسان و صنعتگران صنعت شیشه در کشور و دیگر کشورهای جهان باشد نمی توان گفت که برگزاری این رویداد تنها برای به نمایش گذاشتن کالا و انجام مذاکرات تجاری پیرامون آن صورت گیرد بلکه اطلاعات مختلفی در حوزه قیمت های رقابتی در سطح جهانی , جدید ترین پیشرفت های صنعتی , بروزترین استانداردهای کیفی در برگزاری این رویداد مورد تبادل قرار میگیرند نمایشگاه صنایع شیشه نمایشگاهی منحصر به فرد در کل جهان بوده چرا که هیچ رویداد دیگری در جهان که شامل طیف کاملی از محصولات شیشه ای , محصولات , روش و دستگاه های تولید تا برنامه های مختلف بازیافت شیشه وجود ندارد غرفه داران این نمایشگاه از حوزه های مختلفی مانند ساختمان , طراحی داخلی و دکوراسیون و نیز صنایع فناوری اطلاعات در این نمایشگاه حضور دارند .

چرا در نمایشگاه بین المللی شیشه غرفه سازی کنیم ؟

بدون شک غرفه سازی مهم ترین رکن و اساس هر نمایشگاه محسوب می شود با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی می توان محصول خود را به بهترین نحو در معرض دید مخاطب قرار داد از دیگر دلایل غلفه سازی می توان به دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرایی و دپوی هدایای تبلیغاتی , استفاده از لوگوی شرکت در غرفه برای تبلیغات و برخورداری از مکان vip , cip در غرفه برای پذیرایی از مهمانان و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با آنها اشاره نمود .

چاپ و فروش پرچم ساحلی نمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *