نمایشگاه

سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران
سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

رئیس اتحادیه طلا و جواهر شهر تهران عنوان کرد : سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر کلانشهر تهران در نهم تا دوازدهم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت , ابراهیم محمد ولی در مصاحبه ای که با سایت طلا داشت بیان نمود : انتظار می رود که در همه نمایشگاه ها اتحاد و همکاری همه اعضاء به منظور بهتر برگزار شدن آن صورت پذیرد ؛ چرا که نگین صنعت طلا و جواهر نمایشگاه بوده و می توان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای این صنعت را به مردم و مسؤلان معرفی کرد .

ابراهیم محمد ولی ادامه داد : اینکه مردم به سمت تولید داخلی بروند و آشنایی بهتری نسبت به کیفیت آن داشته باشند ؛ موضوع مهمی است چرا که با امکانات محدود و کم , گاهی اوقات بهترین و با کیفیت ترین تولیدات ساخته و طراحی می شود .

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاط نشان کرد : با توجه به قدمت زیاد و سابقه دیرینه این صنعت و نیز تعداد واحد های صنفی می بایستی که در نمایشگاه دستاوردهای این صنعت به نمایش گذاشته شود تا مردم به بزرگی این صنعت پی برده و متوجه شوند که این صنعت تنها نگاهه مثبت می خواهد ؛ به گفته وی می توان با برگزاری نمایشگاه به رونق صادرات , ارز آوری و اشتغال پرداخت .

این مقام مسئول در رابطه با نوسان ارزی قیمت طلا نیز عنوان کرد : در هفته سپری شده ما نوسان کاهشی داشتیم اما قیمت طلا از ابتدای هفته تحت تأثیر انس جهانی و نرخ ارز افزایشی شده است و

ابراهیم محمد ولی تصریح کرد : قیمت این فلز گرانبها با توجه به اینکه فعلا سیر صعودی ان متوقف شده و همین باعث شده تا مردم قدرت خرید پیدا کنند وبا توجه به شرایط کرونایی برپایی جشن ها مانند مراسمات عروسی بهتر شده بنابراین احتمال می رود که معاملات مجددا رونق بگیرد .

بر اساس گزارش سایت طلا نمایشگاه مذکور وسعتی بالغ بر 13000 متر مربع داشته و در آن 120 غرفه ساز در سالن های 7 , 8 و 9 که ویژه طلا , سنگ های قیمتی و نقره است و سالن 27 نیز مختص به ماشین آلات وابسته است .

تاریخ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران در 9 الی 12 بهمن ماه سال جاری به مدت 4 روز , از شنبه تا سه شنبه پذیرای بازدیدکنندگان می باشد زمان بازدید از ساعت 8 صبح الی 15 بعد از ظهر است .محل برگزاری نیز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد .

چاپ پرچم نمایشگاهی ساحلی

طرح های جدید پرچم ساحلی را  در برگه پرچم ساحلی حتما مشاهده کنید . این طرح های جدید آبان پرچم با بهترین جنس پارچه مخصوص پرچم میباشند . مجموعه آبان پرچم  تولید کننده انواع پرچم های ساحلی با بهترین طرح های پرچم  در خدمت شماست . جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید   . از طراحی تا تولید و چاپ و بسته بندی و ارسال انواع پرچم های ساحلی و تشریفات ویژه نمایشگاه ها توسط این مجموعه با قیمتی عالی ارائه میگردد

چاپ پرچم ساحلی در ابعاد مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *