اخبار پرچم

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران جابکس

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران جابکس
چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران جابکس

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران جابکس

نمایشگاه ایران جابکس بزرگترین رویداد کاریابی و منابع انسانی در کشور می باشد چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کار ایران ( ایران جابکس ) قرار بود از تاریخ  27 الی 30 بهمن ماه سال جاری به مدت 4 روز از چهارشنبه تا شنبه , در کشور ایران و شهر تهران و در محل دایمی نمایشگاه بین المللی با حضور سازمان ها و شرکت های داخلی و خارجی برگزار گردد و از ساعت 8 الی 15 عصر پذیرای حضور علاقه مندان و بازدیدکنندگان این حوزه  با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد اما به دلیل گسترش ویروس کرونا و قرمز شدن استان تهران به تعویق افتاد . شرکت کنندگان در این نمایشگاه شامل شرکت های استارتاپ , شرکت های دانش بنیان , شرکت های داخلی و بین المللی معتبر و تمامی فعالان و حوزه اشتغال و کاریابی می باشند .برگزار کننده این شرکت نیز شرکت مرکز کار ایران است .

نمایشگاه بین المللی ایران جابکس چگونه رویدادی است ؟

برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران جابکس تعامل میان کارفرما و کارجو را فراهم نموده و فرصتی مناسب به منظور شبکه سازی میان افراد و سازمان ها را فراهم می کند ؛ این امکان به کارجو داده می شود تا با فرصت های جدید شغلی و کارفرما آشنا شود ؛ توسط یک شبکه سازی تأثیر گذار این امکان را به جود می آورد تا کارفرمایان در حوزه های کاری شبیه با یکدیگر آشنا گردند و نیروی کار متخصص را از میان بازدیدکنندگان و مخاطبان انتخاب نمایند .

هدف از برگزاری نمایشگاه ایران جابکس

پس از برگزاری سه دوره موفق نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس , فعالیت رسمی چهارمین دوره آن نیز رسما آغاز گریده است ؛ مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه ایران جابکس می توان به , رویارویی مستقیم کارفرما و کارجو , حمایت شدن استارتاپ ها و نیز پروژه های دانش بنیان برشمرد و از مهم ترین مزایای شرکت در این نمایشگاه می توان به ایجاد فرصت های شغلی داخلی , ارتقای برند کارفرمایی ارزیابی , تیم سازی کردن برای استارتاپ ها , آشنا شدن با فرصت های شغلی بین المللی , آگاه شدن از نیازهای بازار کار , آشنا شدن با محیط های کاری سازمان ها و شرکت ها و نیز آگاه شدن از فرصت های شغلی بین بین المللی همراه با اعزام نیروی کار به خارج از کشور و بررسی امکانات و آموزش های موجود می باشد .

چاپ پرچم ساحلی نمایشگاهی

آبان پرچم با بهترین پرچم های ساحلی نمایشگاه در خدمت شماست . طرح های جدید ، تولید و تحویل فوری سفارشات ، کیفیت عالی چاپ  و پارچه و پایه پرچم و تخفیف های ویژه مناسبت ها را از آبان پرچم بخواهید .در برگزاری نمایشگاه یکی از مهمترین کارهای پایه هر غرفه استفاده از پرچم های نمایشگاهی میباشد . پرچم ساحلی و تشریفات نمایشگاهی در این مجموعه با قیمت دست اول ارائه میشود چرا که شما با تولید کننده اصلی پرچم تبلیغاتی همراه هستید

چاپ پرچم ساحلی نمایشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *