نمایشگاه

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نان و غلات

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”27172″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان به از 16 تا 19 شهریور ماه از روز شنبه تا سه شنبه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای حضور علاقه مندان و دوستداران این صنعت می باشد .

درباره نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان

نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان تهران به واسطه اهمیت نان در زندگی مردم به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه آرد و نان می باشد , این رویداد در سال گذشته در فضایی بالغ بر 12 هزار متر مربع برگزار شد و در آن 150 شرکت کننده داخلی و خارجی و بیش از 38 هزار بازدید کننده حضور داشتند , این رویداد فرصتی مغتنم بوده تا شرکت های فعال دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید دست اندرکاران این صنعت قرار دهند .

مهم ترین اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان

  • ایجاد بستر مناسب و همکاری های بیشتر در صنعت آرد و نان کشور
  • بستر سازی مناسب برای ارائه حداکثری ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های داخلی در عرصه ماشین آلات صنایع مرتبط با این صنعت
  • حمایت از توسعه واحدهای تولید نان صنعتی
  • فرهنگ سازی در جهت تولید و مصرف آرد و نان
  • عرضه محصولات مرتبط با صنایع آرد و نان و….
مرکز چاپ پرچم تشریفاتی نمایشگاهی

گروه  کالایی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان

گروه  کالایی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان شامل , تولید کنندگان نان صنعتی , سازندگان ماشین آلات نان , تولید کنندگان نان شیرین و کیک , تولید کنندگان تجهیزات کافه قنادی , تولید کنندگان آرد , تولید کنندگان آنزیم های مصرفی در صنایع غذایی و…. است .

چرا در نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان غرفه سازی کنیم ؟

بدون شک هر نمایشگاهی مستلزم به داشتن غرفه نمایشگاهی است , با غرفه سازی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات , آرد و نان می توان به بهترین نحو کالا و محصولات خود را در حوزه غلات , آرد و نان در معرض دید قرار داد , غرفه سازی موجب می شود که شرکت ها و سازمان ها با مشتریان جدید مواجه شده و از میان مشتریان جدید , مشتریان مهم شناسایی و برای بازاریابی های آینده لیست شوند , غرفه نمایشگاهی بهترین فرصت برای معرفی محصولات جدید است شرکت در نمایشگاه این امکان را به غرفه دار می دهد تا مشتری را به تست محصول ترغیب نماید .

پرچم ساحلی بهترین پرچم برای نمایشگاه

یکی از بهترین پرچم ها برای نمایشگاه را می توان پرچم های ساحلی دانست ؛ این نوع پرچم ها از طرح های تشریفاتی بزرگ تر و نیز متحرک و قابل جابه جایی هستنداین پرچم ها در اشکال هلالی , کمانی و قطره ای تولید شده و پر استفاده ترین آنها پرچم بادبانی است که شکل آن شبیه بادبان است ؛ اما چرا می گوییم پرچم ساحلی بهترین پرچم نمایشگاهی است ؟

  • این پرچم ها بزرگ ولی قابل حمل هستند .
  • ابعاد بسیار خوبی داشته و زمینه بهتری نسبت به پرچم رومیزی دارند .
  • استفاده از پرچم ساحلی موجب زیبایی ورودی می شود .
  • از قیمت مناسبی برخوردار است .
  • می توان آن را در هر رنگ و طرحی چاپ کرد .
چاپ پرچم ساحلی 3 متری با پارچه درجه یک

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *