نمایشگاه

هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی

هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی
هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی

هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام و آشپزخانه و روشنایی مسقط عمان

بیشتر نمایشگاه های عمان در مرکزی منسجم و مدرن برگزار می گردد , مرکز نمایشگاه های بین المللی عمان که در مسقط قرار دارد مرکزی جدید به روز و با امکانات مناسب بوده که شرکت در آن می تواند برای هر کسی امتیازی مثبت محسوب شود هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی و سنگ , حمام , آشپزخانه و روشنایی مسقط عمان از 26 الی 28 اردیبهشت ماه سال 1401 به مدت 3 روز در در سالن نمایشگاه و کنفرانس مسقط ( عمان ) پذیرای حضور علاقه مندان به این حوزه می باشد .

زیر مجموعه  نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام , آشپزخانه و روشنایی مسقط ( عمان )

در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام و آشپزخانه و روشنایی انواع متریال های ساختمانی , کاشی , سرامیک , سنگ شیرآلات ساختمانی و تجهیزات بهداشتی , یراق آلات , شیشه , انواع دیوار پوش , کف پوش , درب و پنجره , انواع اسباب و لوازم حمام و آشپزخانه , ابزارآلات روشنایی , کلید و پریز , یراق آلات الکترونیکی , انواع سیستم امنیتی و حفاظتی و تأسیساتی , انواع تجهیزات تهویه مطبوع ساختمان ,انواع تجهیزات دکوراسیون فضای سبز و باغ و…. در غرفه های این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار میگیرند .

اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام , آشپزخانه و روشنایی مسقط ( عمان )

اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام و آشپزخانه رو روشنایی , فرصتی ارزشمند برای صاحبان صنایع در حوزه کاشی , سنگ , تجهیزات آشپزخانه و حمام , ابزارآلات روشنایی و…. بوده تا توانمندی ها و محصولات خود را در حوزه معماری , طراحی داخلی , دکوراسیون و…. در سطح بین المللی با کیفیتی بالا و رقابتی در معرض دید عموم به نمایش بگذارند همچنین با سایر شرکت های فعال مرتبط با این حوزه نیز ارتباط برقرار کرده و فرصت های جدی را برای صاحبان صنعت و تجارت خلق کنند.

مزایای تهیه غرفه در این نمایشگاه

ازمزایا و اهمیت تهیه غرفه در نمایشگاه بین المللی طراحی داخلی , کاشی , سنگ , حمام و آشپزخانه و روشنایی مسقط عمان می توان به معرفی توانمندی ها در سطح بین المللی , ایجاد ارتباط مستقیم با مشتری و شناخت نیاز مخاطبان , فرصتی مناسب برای جذب سرمایه گذار و گسترش دادن فعالیت واحد صنعتی , انجام مذاکرات و عقد قرار دادهای خارجی و داخلی , شاخته شدن رقبا و آشنایی با محصولات , خدمات و برنامه های آنها اشاره نمود .

تولید و چاپ پرچم ساحلی نمایشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *