نمایشگاه

بیست و سومین دوره نمایشگاه ساختمان تاشکند ازبکستان

بیست و سومین دوره نمایشگاه ساختمان تاشکند ازبکستان

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26392″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

بیست و سومین دوره نمایشگاه ساختمان تاشکند ازبکستان

نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان هر ساله تعداد زیادی را از بازدیدکنندگان تخصصی صنعت ساختمان را به خود جذب می نماید ؛ بیست و سومین دوره نمایشگاه 2022  UZ Build بین المللی صنعت ساختمان تاشکند ازبکستان از سه شنبه 10 اسفند ماه الی جمعه 13 اسفند ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تاشکند ( ازبکستان ) پذیرای حضور بازدید کنندگان و علاقه مندان به این صنعت می باشد .

درباره  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (UZ Expo center ) تاشکند ازبکستان

نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان ( UzBuild ) رخداد مهم سال در حوزه صنعت سال در ازبکستان می باشد این نمایشگاه از لحاظ بزرگی و نیز خاستگاه جغرافیایی غرفه داران و تعداد برندهای عرضه شده در نمایشگاه زیبا و بی نظیر است همه کالاها و خدمات خلاقانه صورت گرفته در این نمایشگاه در 12 ماه سال معیاری در اجرای پروژه های ساختمان سازی بوده و توجه مخاطبان و بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب می نماید . برگزار کننده این نمایشگاه نیز شرکت Iteca Exhibitions بوده و آدرس برگزاری نیز Tashkent 100084 , Uzbekistan , 107 است .

خدمات چاپ پرچم تبلیغاتی

اهمیت برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تاشکند ازبکستان

اهمیت و مهم ترین هدف از برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان را می توان , ارائه جدید ترین محصولات و خدمات ,  ترغیب مخاطبان و مراجعه کنندگان به خصوص بازدید کنندگان خارجی به سرمایه گذاری در صنعت ساختمان ازبکستان دانست  هدف از حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه توسعه روابط تجاری با کشور ازبکستان بوده که در شرایط کنونی این همکاری ها بسیار برای کشور ایران اهمیت دارد تا بدین طریق بتوان همکاری اقتصادی را در مبادلات اقتصادی شروع نمود برگزاری این نمایشگاه می تواند مناسبات سیاسی , اقتصادی و فرهنگی دو کشور ایران و ازبکستان را بیش از پیش افزایش دهد .

خدمات غرفه داران نمایشگاه صنعت ساختمان ازبکستان

این مجموعه با داشتن سال ها تجربه و آشنا بودن با جدید ترین روش های جذب مخاطب در حوزه طراحی غرفه و غرفه سازی , مشاوره نمایشگاهی , تجهیزات نمایشگاهی و….. خدمات نوین را به شما ارائه می دهیم.

چاپ پرچم ساحلی نمایشگاهی در تهران

شرکت در نمایشگاه های بین المللی بدون پرچم ساحلی میتواند تاثیر چشمگیری نداشته باشد چرا که عینا بهترین ابزار تبلیغاتی را ندارید . با چاپ پرچم های ساحلی بادبانی و قطره ای بهترین تبلیغاتی محیطی را در نمایشگاه ها خواهید داشت . آبان پرچم تولید کننده اصلی پرچم های ساحلی در تهران میباشد . جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید و تفاوت قیمت ها را احساس کنید

گالری چاپ پرچم ساحلی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *