تبلیغات محیطی, چاپ پرچم

10 مزیت خرید پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم ساحلی تبلیغاتی

10 مزیت خرید پرچم ساحلی تبلیغاتی

کاربرد پرچم ساحلی چیست؟

پرچم ساحلی تبلیغاتی نوعی از پرچم است که در ابعاد و اشکال مختلف می‌توان آن را تولید کرد، این پرچم نوعی ابزار تبلیغاتی محسوب می‌شود که دارای لوگوی خاصی برای برندینگ در زمینه‌های مختلف می‌باشد، از این پرچم در نمایشگاه‌ها و یا همایش‌ها و مجموعه‌های فروشگاهی استفاده می‌شود، بیشترین استفاده از این محصول در فروشگاه‌های مواد غذایی، هایپر مارکت ها، نمایشگاه‌های خودرو و موتور سیلکت و … می‌باشد.

امروزه با توجه به تبلیغات دیجیتالی و گستردگی فضای مجازی استفاده از تبلیغات سنتی مانند پرچم‌ها کاهش یافته است، اما تاثیرات شگفت انگیز پرچم‌ ها را در تبلیغات خود نادیده نگیرید، یکی از انواع پرچم تبلیغاتی که بسیار جذاب است و موجب جلب توجه بسیاری از افراد می‌شود پرچم ساحلی است.

پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم ساحلی تبلیغاتی

  1. پرچم ساحلی تبلیغاتی، تبلیغی بهینه : پرچم بادبانی تبلیغاتی، به صورت عمودی قرار می‌گیرد در نتیجه در هر فضایی قابل نصب است، برای این پرچم نیاز به فضای خالی افقی ندارید، این پرچم فضای کمی را اشغال می‌کند و فقط نیم متر جا می‌گیرد، این پرچم در غرفه‌ها و مراکز تجاری خرید قابل نصب هستند و موجب جلب توجه افراد می‌شوند، پرچم ساحلی در مقابل سایر تبلیغات، برای تبلیغ محصول و خدمات شما نیاز به هیچ نوع انرژی ندارد اما تبلیغات دیجیتالی جدید مثلاً استفاده از تابلوی نوری نیاز به استفاده زیاد از برق و هزینه‌های جانبی دارد.
  2. سبک و قابل حمل : در فروشگاه آبان پرچم، پرچم ساحلی تبلیغاتی به گونه‌ای سبک طراحی و تولید می‌شود و حمل آنها ساده است،پرچم ساحلی تبلیغاتی‌تان در هر مکان و جایی که دوست دارید، مثل غرفه‌های نمایشگاه، شرکت و دفتر، فروشگاه و حتی بیرون از محل کارتان به راحتی قابل برپاشدن است و برای وصل کردن آن هیچ نگرانی نخواهید داشت چرا که بسیار ساده است.
  3. نصب آسان : نصب پرچم ساحلی تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه با اتصال تکه‌های میله‌های آن به همدیگر و صفحه کف به راحتی انجام می‌شود.
  4. جمع آوری آسان : پرچم ساحلی تبلیغاتی برپا می‌شود، پرچم ساحلی علاوه بر سادگی در نصب، از طریق جدا کردن میله‌های متصل قابل به سادگی باز می‌شود و قابل جمع آوری می‌باشد.
  5. قیمت مناسب و مقرون به صرفه : قیمت پرچم ساحلی تبلیغاتی در مقایسه با سایر تبلیغات مقرون به صرفه است چرا که انواع تبلیغات امروزی مانند تبلیغ تلوزیونی و رادیویی و مجازی بسیار گران و پرهزینه هستند.
  6. جذاب و جلوه بصری : پرچم ساحلی به دلیل داشتن جذابیت‌های بصری موجب جلب توجه افراد شده و این نوع تبلیغ به صورت ناخوداگاه در ذهن افراد تأثیر می‌گذارد و و این اثر باعث کجکاوی افراد نسبت به رنگ و لوگوی پرچم و در نتیجه محصولات و خدمات شما خواهد شد.
  7. ضد آب و قابل شستشو : پرچمی از سایر پرچم‌ها مناسب‌تر است که جنس خوبی داشته باشد و باکیفیت باشد این پرچم، باید در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف و باران و آفتاب مقاوم بوده و دچار آسیب نشود، امروزه پرچم‌های ساحلی از جنس پلی استر تولید می‌شوند که استفاده از این جنس پرچم در تمام فصل سال کاربردی است.
  8. کوچک پر کاربرد : اگرچه، پرچم ساحلی تبلیغاتی، کوچک طراحی شده اما ارتفاع بلند 3 متری دارد و به صورت عمودی نصب شده و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.
  9. طراحی و چاپ آسان : در فروشگاه آبان پرچم برای سفارش پرچم ساحلی دلخواهتان می‌توانید هر آنچه که در ذهن دارید طراحی کنید تا فروشگاه آنرا مطابق با میل و سلیقه‌تان اجرا و تولید کند.
پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم ساحلی تبلیغاتی

با دوام و ماندگار

در فروشگاه آبان پرچم، در چاپ پرچم ساحلی از پارچه‌های پلی استر استفاده میشود که مقاوت بسیار بالایی دارد و کیفیت چاپ پرچم به گونه‌ای است که چاپ آن حتی از طریق شست وشو از بین نمی‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *