اخبار و مقالات

درباره پرچم ساحلی بیشتر بدانید؟

آموزش خرید پرچم ساحلی

آموزش خرید پرچم ساحلی در تهران

برای خرید پرچم ساحلی با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید و اگر میخواهید در مورد این نوع پرچم اطلاعات بیشتری بدست آورید ادامه مطلب را بخوانید.

پرچم ساحلی یا بادبانی چه ویژگی هایی دارد؟

پرچم های ساحلی و یا بادبانی جزو راه کارهای تبلیغاتی به شمار میروند و برای مخاطبینتان جهت نمایش یا تبلیغ لوگو، محصول یا پیام شما به کار برده می شود.

این نوع پرچم ها یک نوع تبلیغات مدرن در محیط باز، جاده ها، پیست ها اسکی، فستیوال ها، مراکز درمانی، مراکز تفریحی، نمایشگاه ها، ورزشگاه ها، فروشگاه ها، آموزشگاه ها، ساحل دریا، کافی شاپ ها، رستوران ها، مراکز علمی و… محسوب می شود.

این نوع تبلیغات مدرن می تواند به وضوح نشان دهنده نوع فعالیت و مکان شما باشد.

آموزش خرید پرچم ساحلی

آموزش خرید پرچم ساحلی

کاربرد پرچم های ساحلی یا بادبانی

همان طور که متوجه شدید این پرچم ها در مکان های مختلف زیادی استفاده می شود، یکی از مواردی که می توان به عنوان مثال گفت نمایشگاه های بین المللی است.

این مکان یکی از بهترین مکان های استفاده این نوع پرچم می باشد و این موضوع به این علت است که در نمایشگاه های بین المللی رفت آمد زیاد است و این نوع تبلیغات توجه بسیاری را به خود جلب می کند.

از دیگر مکان های مناسب این نوع تبلیغات می توان به ورزشگاه ها اشاره نمود، شاید یک عده هیچ گاه به ورزشگاه ها نروند.

اما از تلویزیون نیز این پرچم ها در کنار زمین دیده می شوند و باعث جلب توجه چه حضار در ورزشگاه ها و چه بینندگان تلویزیونی می شوند.

طراحی و ساخت پرچم ساحلی یا بادبانی

برای استفاده از این نوع پرچم ها و تبلیغات از طریق این پرچم ها باید توجه داشته باشید که پرچم، ابعاد آن، مدل برش خوردن آن، رنگ و طرح آن نیز تأثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد.

تمامی این موارد نمای پرچم را تشکیل می دهند و نمای پرچم اولین چیزی است که به نگاه دیگران می خورد و باعث جلب توجه آن ها می شود.

پرچم های ساحلی یا بادبانی در اشکال و سایز های مختلفی تولید می شوند و برای مثال می توان به دو تا از اشکل اصلی آن ها مانند پرچم ساحلی بادبانی و پرچم ساحلی اشکی اشاره کرد.

  • پرچم ساحلی بادبانی:

شکل این پرچم همانند بادبان قایق است و به همین علت است که به آن پرچم ساحلی بادبانی می گویند، ارتفاع این پرچم ها متغیر است اما به طور میانگین 3 متر است.

کاربرد این پرچم معمولاً بیشتر در مسابقات ورزشی ساحلی مانند موج سواری، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی و موارد دیگری مانند این ها است.

  • پرچم ساحلی اشکی:

این پرچم مانند اشک یا همان قطره است و به همین علت آن را پرچم ساحلی اشکی یا قطره ای می نامند، این نوع پرچم نیز به طور میانگین 3 متر است و همچنین قابل تغییر می باشد، از این نوع پرچم بیشتر در محل ها و مکان ها باز استفاده می شود.

به دلیل چاپ این پرچم در رنگ، طرح و ابعاد مختلف کاربرد بسیار زیادی در بیشتر مکان ها مانند مراکز خرید، خدماتی و درمانی، سالن های تشریفات و… دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پایه و میله پرچم های ساحلی و بادبانی

این پرچم ها به طور کلی با دو نوع پایه به مشتریان عرضه می شوند، یکی از آن ها پایه پرچم ساحلی یا پرچم بادبانی صفحه تخت می باشد و دیگری نیز پایه پرچم ساحلی یا بادبانی دارای منبع آب است.

این نوع پایه ها با سه وزن 6 کیلو، 8 کیلو و 10ونیم کیلو تولید و عرضه می شوند، هرچه سنگین تر بودن این پایه ها باعث استقامت بیشتر در برابر عوامل محیطی و باد می شوند.

در بسته بندی پرچم ها سه عدد میله وجود دارد، این میله ها از قابلیت انعطاف و کیفیت بالایی برخوردار هستند، این یه میله به راحتی به هم متصل می شوند و می توانید پرچم را نصب کنید.

ارتفاع میله پایه پرچم 340 سانتی متر و طول پایه ضربدری آن 38 سانتی متر است.

چرا برای تبلیغات به پرچم های ساحلی یا بادبانی نیاز داریم؟

یکی از بهترین راه تبلیغات پرچم ها می باشند که پرچم بادبانی یکی از بهترین نوع های پرچم برای تبلیغات محسوب می شود به این دلیل که این پرچم ها بسیار پر مخاطب و چشم گیر هستند و نظر مشتریان را به راحتی به خودشان جلب می کنند.

پرچم های ساحلی اگر در مکان مناسبی نصب شوند می توانند نظر افراد بسیاری را به خود جلب کنند و باعث دیده شدن برند، لوگو یا پیام شما شوند.

بسیاری از برند های معتبر و بزرگ چه در ایران و چه در جا های دیگر دنیا از پرچم های ساحلی برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

پرچم های ساحلی و بادبانی در آمریکا، اروپا و آسیای شرقی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به کسب و کارشان رونق بسیار زیادی می بخشد.

جنس و سایز پرچم بادبانی

همان طور که در مطالب آموزش خرید پرچم ساحلی هم به آن اشاره کردیم، سایز پرچم های ساحلی متغیر است، با توجه به سلیقه و سفارشات مشتریان چاپ و تولید می شوند.

به طور معمول ابعادی که بیشتر سفارش داده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند ابعاد 60 در 270 سانتی متر می باشد.

جنس پرچم ساحلی متناسب با شرایط جوی متغیر است اما به طور معمول جنس این پرچم ها نخی و نازک است، معمولاً پارچه هایی که برای این نوع پرچم ها مورد استفاده قرار می گیرند از نوع پاچه ژرسه هستند.

پارچه های ژرسه در برابر باد، آفتاب و باران مقاومند و همچنین قایل شست و شو می باشند.

قیمت پرچم ساحلی

در مطلب آموزش خرید پرچم ساحلی بهتر است راجع به قیمت این نوع پرچم نیز اطلاعاتی بدست آورید، هنگامی که قصد خرید پرچم بادبانی یا ساحلی را دارید باید آموزش خرید پرچم ساحلی را دیده باشید و این را بدانید که قیمت پرچم ها متغیر است و این متغیر بودن به دلیل مواردی مثل سایز پاچه، ابعاد پاچه، جنس پاچه، جنس و نوع پایه، ریشه دوزی، نوع طرح و… است.

هنگامی که به چاپ پرچم بادبانی یا ساحلی نیاز داشتید و یا برای اطلاعات از قیمت و موارد مختلف دیگر، می توانید با شماره های ما در سایت آبان پرچم تماس بگیرید.

طول عمر پرچم ساحلی

معمولاً به دلیل استفاده از پارچه‌های مقاوم در تولید پرچم ساحلی طول عمر این پرچم نسبت به سایر پرچم‌ها بیشتر است.

برای تولید پرچم ساحلی از پارچه‌هایی که دارای منافذ بیشتر باشد استفاده می‌شود، منافذ باز پرچم موجب عبور راحت‌تر باد و جریان هوا شده و از خرابی پرچم جلوگیری می‌شود.

آموزش خرید پرچم ساحلی در تهران

امیدواریم مطلب آموزش خرید پرچم ساحلی توانسته باشه شمارو کمک کنه برای خرید پرچم ساحلی به صفحه پرچم ساحلی در سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *