اخبار پرچم

پویش « پرچم افتخار» به نام شهید اقتدار

پویش « پرچم افتخار» به نام شهید اقتدار

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26293″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پویش « پرچم افتخار» به نام شهید اقتدار آغاز به کار کرد

با نزدیک شدن به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر انقلاب پویش پرچم افتخار , آغاز به کار نمود .

بر اساس گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از ایثار با نزدیک شدن به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پویش پرچم افتخار انقلاب شروع به کار نمود.

در هفدهم بهمن ماه 1359 , آیت الله خامنه ای در رابطه با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی توسط مردم انقلابی ایران و « نصب و اهتزاز پرچم » بیان نمودند : که در ایام الله فجر بر سر تمامی خانه ها پرچم نصب نمایید و در سطح شهرها و روستاها پرچم جمهوری اسلامی ایران را برافراشته نمایید ؛ به همگان نشان دهید که این ملت انقلابی این خاطره ها را همواره گرامی می دارد .»

چاپ پرچم ساحلی بادبانی

پرچم افتخار به نام شهید اقتدار » عنوان پویش جدید اعلام شده است

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به برگزاری هرچه زیباتر و با شکوه تر شدن ایام الله دهه فجر 1400تأکید نمود و از ملت ایران به ویژه کاربران شبکه های اجتماعی دعوت به آغاز کار پویش « # پرچم – افتخار » کرد که پرچم ایران را در سر در خانه , مغازه ها , مدرسه ها , خانه ها و محل کار خود یا عابر عمومی نصب نموده و از آن عکس بگیرند و به یکی از شهدای کشورمان ایران اسلامی که پیشگامان اقتدار ایران می باشند تقدیم نموده و با هشتک #پرچم – افتخار همچنین با نام آن شهید بزرگوار منتشر نمایند .

علاوه بر موردی که ذکر شد ساخت تصویر نمایه حساب کاربری مخصوص شبکه های اجتماعی برای ایام الله دهه فجر از روش های مشارکت در این پویش می باشد .

به نقل از ایرنا و به گفته اداره ارتباطات و امور بین المللی سازمان زیباسازی شهر تهران , با توجه به نزدیک شدن به چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی , با مشارکت شهروندان استان تهران در پایتخت پویش بزرگ « پرچم افتخار » آغاز به کار می کند .

فروشگاه پرچم 

به منظور رویکرد فرهنگی زیباسازی پایتخت با توجه به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران این پویش در دهه فجر صورت میگیرد و قرار بر این شده است که با همکاری و مشارکت محلات و نقاط مختلف پایتخت اجرایی گردد .

به مظور آغاز به کار سراسری « پرچم افتخار » تبلیغات محیطی با نمادها و موضوعاتی از پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اکران می شود .

آیا راهپیمایی 22 بهمن 1400 حضوری است ؟

به گفته حجت الاسلام سید محسن موسوی , راهپیمایی 22 بهمن 1400 به دلیل ریشه کن نشدن کرونا ویروس در حالی به برگزاری می انجامد که مصادف با روز جمعه و ختم به اقامه نماز عبادی و سیاسی تهران است .

سال پیش این مراسم به علت همه گیر شدن کرونا به صورت مجازی برگزار شد ؛ اما امسال به دلیل بهبود شرایط و انجام گرفتن واکسیناسیون گسترده امکان برگزاری آن به صورت حضوری فراهم شده است .

آبان پرچم تولید کننده اصلی پرچم در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *