اخبار پرچم

برگزاری پویش پرچم افتخار و سرودهای انقلابی در گلستان

برگزاری پویش پرچم افتخار و سرودهای انقلابی در گلستان
برگزاری پویش پرچم افتخار و سرودهای انقلابی در گلستان

برگزاری پویش پرچم افتخار و سرودهای انقلابی در گلستان

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان عنوان کرد : پویش پرچم افتخار و سرودهای انقلابی در ایام الله دهه فجر به منظور افزایش روحیه امید آفرینی همچنین نشاط اجتماعی برگزار می گردد .

به نقل از خبرگزاری مهر حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت و گویی بیان نمود : این موضوع که در دهه ایام الله فجر و در آستانه چهل و سومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شهر ها و محله ها آذین بندی شده و بر سر درب منازل پرچم پر افتخار کشورمان نصب گردد سفارش رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد .

وی ادامه داد : به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دهه فجر در سراسر شهر ها و روستاهای دهه فجر ما باید پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را برافراشته نماییم .

استعلام قیمت پرچم تشریفات

دیلمی افزود : سازمان تبلیغات اسلامی , دو کار گروه مخصوص و یک پویش ملی را به منظور ارتقاء دادن روحیه امید آفرینی و نشاط اجتماعی طراحی نموده است که این امر با مشارکت و حضور مردم , شبکه صدا و سیمای استانی و کشوری انجام خواهد گرفت .

او گفت : با هشتک پرچم افتخار , پویش پرچم افتخار بدین منظور که مردم مشارکت نمایند و نیز بر سر درب منازل به اهتزاز درآورند صورت میگیرد .

حجت الاسلام رضا دیلمی تصریح کرد : افراد متمایل به شرکت در پویش پرچم افتخار و دریافت نمودن هدیه می توانند عدد 1را به سامانه پیامکی 3000212 ارسال نموده و برای ارسال عکس های خود از نصب پرچم عدد 2 را به 3000212 ارسال نمایند .

در تشریح دومین پویش دیلمی افزود : با مشارکت آحاد مردم به ویژه جوانان و نوجوانان , پویش سرود انقلاب با هشتک سرود انقلاب است برگزار می گردد .

وی گفت : در دومین پویش می توان اجرای پاتوقی سرود انقلاب در محیط های پررفت و آمد را شاهد می باشیم و درخواست ما از همه کسانی که گروه سرود دارند این است ؛ در اجرای این پویش با مشارکت تبلیغات اسلامی و تشکیلات مذهبی شرکت نمایند .

دیلمی در خاتمه افزود : برای مشارکت در پویش سرود انقلاب متقاضیان می توانند عدد 3 را به سامانه پیامکی 3000212 ارسال نمایند .

تولید و چاپ پرچم ساحلی قطره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *