اخبار پرچم

به اهتزاز درآمدن 2هزار پرچم در منطقه 13

به اهتزاز درآمدن 2هزار پرچم در منطقه 13
به اهتزاز درآمدن 2هزار پرچم در منطقه 13

به اهتزاز درآمدن 2هزار پرچم در منطقه 13

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 نزدیک به 7 پرچم بزرگ و 2 هزار پرچم بر سر درب کوچه ها , منازل , مغازه ها , اصناف و….نصب خواهد شد .

به نقل از خبرگزاری مهر احسان صفایی در رابطه با نصب 7 پرچم و نیز 2000 پرچم بر سر درب مغازه ها , کوچه ها , منازل و… عنوان کرد : به مناسبت چهل و سومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ع همزمان با اجرای پویش پرچم افتخار در پایتخت و دیگر نقاط کشور حدود 2000 پایه پرچم بر تیرهای چراغ برق محدوده همچنین هفت عدد پرچم بزرگ بر روی ساختمان های مرتفع منطقه نصب گردیده به علاوه 350 تخته پرچم نیز در محدوده بر افراشته شدند .

احسان صفایی ادامه داد : به منظور رویکرد فرهنگی زیباسازی استان تهران با موضوع توجه به پرچم مقدس جمهوری اسلامی در آستانه  چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت و همیاری محلات صورت گرفت .

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 با اشاره به اینکه اداره زیباسازی منطقه همگام با دیگر بخش ها و همسو با مسئولیت خود در رابطه با تزئین معادین و معابر مهم شهری به مناسب قرار گرفتن در آستانه چهل و سومین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدام کرد ؛ افزود : طول آذین بندی نوری حدود 5 هزار و 800 متر , پرچم های ریسه ای پارچه ای 27 هزار متر و چاپ و اکران بنر نیز نزدیک به 580 متر مربع انجام شده است .

تولید و چاپ پرچم ساحلی نمایشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *