اخبار پرچم

راه و پرچم و علم شهدا بر زمین نخواهد ماند

راه و پرچم و علم شهدا بر زمین نخواهد ماند
راه و پرچم و علم شهدا بر زمین نخواهد ماند

راه و پرچم و علم شهدا بر زمین نخواهد ماند

فرمانده سپاه صاحب الزمان ( عج ) بیان کرد : در اینجا پیمان می بندیم که راه , پرچم و علم بر زمین نخواهد ماند راه سردار قاسم سلیمانی و نیز شهدای هشت سال دفاع مقدس ادامه می یابد و شهادت سردار سلیمانی در عزم و اراده ما هیچگونه خللی صورت نخواهد گرفت .

به نقل از ایمنا در صبح روز پنج شنبه 16 دیماه سردار مجتبی فدا در مراسم تشییع پیکر 20 شهید تازه تفحص شده عنوان کرد : با سلام و درود به شهدای انقلاب و دفاع مقدس , مدافعان حرم و امنیت مدافعان وطن , سلامت و سید الشهدا جبهه مقاومت شهید سردار سلیمانی و نیز تسلیت ایام فاطمیه , یاد همه شهدا به خصوص سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی , شهید ابومهدی المهندس و دیگر هم رزم های ایشان و شهدایی که در محضرشان می باشیم را گرامی می داریم .

سردار مجتبی فدا با اشاره به عزاداری ایام فاطمیه و بزرگداشت مقام شهیدان طی 10 روز گذشته در نقاط مختلف استان ادامه داد : از حضور با شکوه مردم اصفهان دیار شهیدان تقدیر نموده و به همه خدا قوت می گوییم .

وی شهر اصفهان را میزبان هم رزمان خرازی و نیز شهید سردار حاج قاسم سلیمانی دانست و افزود : امروز این استان در کنار عزای حضرت فاطمه ( س ) و نیز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت میزبان 25 شهید عزیز ایران اسلامی بوده به علاوه جای جای کشورمان همگام با مردم یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی می دارند .

فرمانده سپاه صاحب و الزمان ( عج ) با اشاره به اینکه مسیر همه شهدا در راه و هدف سردار سلیمانی خلاصه شده است گفت : اگر مقام معظم رهبری بیان نمودند شهید قاسم سلیمانی نه در قالب یک فرمانده نیروی قدس , یک سردار, یک شهید و یا جبهه مقاومت بلکه باید در قالب مکتب سلیمانی شناخته شود به این علت بود که عصاره همه  فرماندهان , امیران و سرداران دفاع مقدس و نیز ویژگی های این دوران به ویژه شهید خرازی , شهید بابایی , میثمی , ردانی پور , حاج احمد کاظمی و نیز شهید صیاد شیرازی در سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی خلاصه می شود .

وی گفت : امروز پیمان می بندیم در محضر شهدا که به این شاخص ها توجه داشته باشیم مهم ترین ویژگی شهدا و سردار سلیمانی از انقلاب تا کنون ایمان به اسلام , نظام و ولایت , انقلاب و جمهوری اسلامی بوده تا جایی که حرمت نظام را با خون پاکشان حفاظ کردند.

او ادامه داد : شهید سلیمانی در وصیت نامه اش گفته بود اینجا ایران , ام القران جهان اسلام و نیز حرم حسین ابن علی ( ع ) ار این حرم آسیب ببیند دیگر چیزی از حرم ابراهیمی باقی نخواهد ماند پس در جمع امروز پیمان می بندیم که راه شهید سلیمانی , شهدای دفاع مقدس و نیز 23 هزار شهید استان را در پیروی از فرمان مقام معظم رهبری و اعتقاد به نظام ادامه خواهیم داد .

سردار مجتبی فدا در ادامه دومین شاخصه شهدا و شهید سلیمانی را ولایت پذیری , ولایت مداری و ولایت باوری دانست و افزود : به شکلی که اساس نظام جمهوری اسلامی ایران متکی به حرکت در مسیر ولایت قرار گرفتن دانست , حاج قاسم سلیمانی قسم جلاله خورد که حرکت در مسیر سکان دار انقلاب شئون عاقبت به خیری می داند و به مردم شهید پرور ایران توصیه کرد که از ولایت فقیه دفاع کنید .

وی سومین شاخصه شهدا را مردمی بودن دانست و گفت : از ویژگی های هشت سال دفاع مقدس و شهید سلیمانی کار برای مردم , امنیت , آسایش , دفاع از اسلام و مبارزه با دشمنان نظام است از دیگر ویژگی های شهدا , بصیرت , خستگی نا پذیری در برابربی ملایمتی ها , دشمن شناسی , زخم زبان ها و کم نیاوردن و ثابت ماندن در این راه است .

سردار مجتبی فدا افزود : شهدای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس و نیز مدافعان حرم مظر وحدت ملی , اتحاد و ارادت مردم به انقلاب اسلامی بودند آنها با فداکاری ها توطئه های دشمن را در منطقه و کشور در 43 سال اخیر خنثی کردند .

سردار فدا گفت : در اینجا پیمان می بندیم راه و پرچم و علم شهدا بر زمین نخواهد ماند و راه شهیدان 8 سال دفاع مقدس و نیز سردار سلیمانی ادامه خواهد یافت .

سردار فدا افزود : به زودی ضربه محکمی به آمریکا و و رژیم اشغالگر قدس وارد خواهید کردو نابودی رژیم صهیونیستی وخروج آمریک را به برکت شهدا رقم خواهید زد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان ( عج ) وصیت شهدا را 4 ویژگی دانست و گفت : پیمان با شهدا 4 ویژگی دارد که باید به ا پایبند باشیم اولین ویژگی اطاعت و حرکت در مسیر رهبر , دومین ویژگی صبر و استقامت که به مفهوم تحمل مشکلات و صبر و تقواست , سومین ایستادگی و دشمن ستیزی با دشمنان و چهرم ویژگی روحیه جهادی و انقلابی است .

چاپ پرچم ساحلی بادبانی و قطره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *