اخبار پرچم

یک پرچم و گل سوخته آلومینیوم

یک پرچم و گل سوخته آلومینیوم

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”26179″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

یک پرچم و گل سوخته آلومینیوم

آنچه باعث شد تا آلومینیوم نتواند در نیمه اول دیدار با پیکان به گل برسد اعلام یک آفساید بود .

بر اساس گزارش ( ورزش سه ) در شرایطی بازی تیم های پیکان و آلومینیوم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت که صحنه های داوری زیادی در آن به رقم خورد اما مطابق با نظرات کارشناسانی که در این مسابقه اظهار نظر نموده اند , تنها یک اشتباه در تیم داوری دیده می شود .

در سی و ششمین دقیقه این مسابقه پوریا آریاکیا از قسمت چپ زمین نفوذی  انجام داد که اسماعیل شریفات سرتوپ و ارسال او را با نفوذ از میان دو مدافع میانی پیکان و شوت والی زیبا را به گلی تماشایی تبدیل نمود . اما بنا به تصمیم کمک داوراول این مسابقه گل مردود برشمرده و آفساید وینگر راست آلومینیوم را بگیرد .

دراین فصل اسماعیل شریفات نمایش بسیار خوبی در سمت راست آلومینویوم داشت دو گل به ثمر رسید و دو گل نیز پاس داده شده , در دیدار روز گذشته برابر پیکان هم به منظور گلزنی با کوشش خود توانست تا دروازه این تیم را باز کرد اما کمک داور اول این بازی سعید قاسمی پرچم خود را بالا برد تا این گل مردود برشمرده شود .

در این بین نسبت به قضاوت دیدار اخیرشان اراکی ها معترض شدند و با نظر کارشناسان داوری برابر نساجی مازندران , گل گهر سیرجان , فجر سپاسی و استقلال متضرر شدند در این هفته نیز یک گل زدند اما بنا بر نظر محمد فنایی و ابراهیم میرزابیگی دو کارشناس داوری این گل ها توسط کمک دار به اشتباه مردود اعلام شد .

در گفت و گوی میرزا بیگی با ورزش سه تصریح کرد : از سمت کمک داور آفساید به اشتباه اعلام شد و در صورتی که یک لحظه مکث می کرد تک به تک در اختیاز بازیکن آلومینیوم بود محمد فنایی نیز گفت که بازیکن پیکان آفساید را پر کرده بود و کمک داور در این صحنه عجله کرد .

چاپ ریسه پرچم ورزشی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *