چاپ پرچم

آموزش نصب پرچم

نصب پرچم

آموزش نصب پرچم

پرچم

پرچم‌ها ابزاری هستند که از آن‌ها برای تبلیغات محیطی، معرفی شغل و خدمات و… استفاده می‌شود، پرچم‌ها انواع مختلفی دارند از جمله، پرچم ساحلی، پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم ایستاده تشریفات و پرچم مذهبی، فروشگاه پرچم آبان پرچم در تولید انواع پرچم و پایه پرچم و… در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

نصب پرچم

از نکات مهمی که هنگام نصب پرچم باید به آن دقت کنید ارتفاع محل قرارگیری پرچم است، پرچم‌ها را باید در نقاطی نصب کرد که به‌راحتی قابل‌دیدن باشد، پرچم‌ها را می‌توانید بسته به نوع آن‌ها به‌صورت عمودی یا افقی نصب کنید، پایه پرچم یکی از وسایلی است که در نصب پرچم و ایستایی و زیبایی پرچم نقش مهمی ایفا می‌کند.

  • آموزش نصب پرچم ساحلی

نصب کردن پرچم ساحلی بسیار کار ساده‌ای است، برای نصب و نگهداری پرچم ساحلی از دو نوع پایه می‌توان استفاده کرد.

  1. پایه صفحه تخت پرچم ساحلی
  2. پایه دارای منبع آب پرچم ساحلی

این پایه‌ها در وزن‌های 6، 8 و 10 کیلوگرمی تولید می‌شوند، سنگین بودن پایه‌ها موجب استقامت بیشتر پرچم در مقابل عوامل محیطی و باد می‌شوند، برای نصب پرچم ساحلی سه میله منعطف وجود دارد که با متصل کردن این میله‌ها پرچم به‌راحتی نصب میشود، ارتفاع میله پایه پرچمی 340 سانتی‌متر است.

  • پرچم تشریفات

پرچم تشریفات یکی از انواع پرچم است که دارای کاربردهای متفاوتی می‌باشد، همانطور که میدانید از این پرچم‌ می‌توان در کنار راه روهای ورودی و خروجی شرکت‌ها یا دفترها، دفترهای اداری، هتل هل، سکوهای نمایش و… استفاده کرد.

چاپ آرم یا لوگوی هر شرکتی بر روی پرچم آن شرکت، باعث هویت سازی برای کسب و کار آن شرکت شده و موجب افزایش مشتری و سود بیشتر میشود.

آموزش نصب پرچم تشریفات

برای نصب پرچم تشریفات در قدم اول باید پیچی که در زیر میله پرچم بسته شده است را باز کنید، بعد پایه پرچم را در زیر میله پرچم تشریفاتی قرار دهید و پیچ را مجدداً در جای قبلی‌اش ببندید، در این حالت پایه پرچم تشریفاتی روی زمین و میله پرچم تشریفاتی روی پایه قرار گرفته و ایستاده است.

اگر به میله پرچم دقت کنید، دو عدد پیچ در قسمت بالایی میله پرچم وجود دارد که پیچ بالایی برای آویزان کردن پرچم روی آن و پیچ پایینی برای آزاد شدن میله‌ای که در داخل میله پرچم است تعبیه شده‌اند که به کمک آن می‌توانید پرچم را تنظیم کنید که در چه در ارتفاعی قرار بگیرد.

بعد از باز کردن پرچم تشریفات در طرف زاویه بالای آن گیره‌ای می‌بینید که در قسمت بالایی میله و زیر پرچم قرار دارد، که باید آن را آویزان کنید. در گوشه پایینی پرچم نیز بندی وجود دارد که باید به بدنه میله بسته شود.

شما می‌توانید پرچم تشریفاتی مورد نظرتان را با آرم، لگو و یا طرح دلخواه خودتان به فروشگاه آبان پرچم سفارش دهید.

نصب پایه میله پرچم تشریفات

میله پرچم تشریفات یک کفه فلزی دارد، درقسمت انتهای میله پرچم تشریفات یک پیچ وجود دارد که به وسط پایه پرچم تشریفات بسته می‌شود، این دو باید با پیچ که تعبیه شده است محکم بر روی هم قرار گیرند، با پیچ که در وسط میله پرچم قرار گرفته می‌توانید به راحتی ارتفاع پایه پرچم را تغییر دهید.

نصب پرچم

نصب پرچم

  • پرچم رومیزی

یکی از انواع پرچم که بسیارکاربردی است پرچم رومیزی است، این پرچم هم می‌تواند جهت تبلیغات از محصولات یا خدمات افراد مورد استفاده قرار بگیرد وهم می‌تواند نوعی پرچم تشریفات باشد، با توجه به نوع پرچم جای آن تعیین و مشخص می‌شود.

معمولاً پرچم رومیزی بر روی میز مدیران، میز کارمندان، پیشخوان‌ها، کانترها و … قرار می‌گیرد که در دیدرس مستقیم نگاه افراد قرار دارد.

گاهی پرچم را به اشتباه نصب می‌کنند، دقت کنید که اگر متن روی پرچم فارسی است آن را به شکلی قرار دهید که از سمت راست خوانده شود و اگر متن روی طرح پرچم انگلیسی است به نوعی قرار گیرد که از سمت چپ قابل خواندن باشد.

 آموزش نصب پرچم رومیزی

برای نصب پرچم رومیزی در قدم اول، در سمت راست پرچم یک بند نازک به نام بندیلک وجود دارد آن را از سوراخی که در بالای پرچم رومیزی قرار دارد عبور می‌دهیم، آخر بند را از حفره پایینی میله عبور داده سپس ابتدا و انتهای نخ را به یکدیگر گره می‌زنیم و پرچم رومیزی به همین سادگی نصب میشود.

 

نصب پرچم

نصب پرچم

پایه پرچم رومیزی

قسمتی از پرچم رومیزی که در زیبایی و نمای پرچم تأثیرگذار است پایه پرچم است، پایه‌های پرچم رومیزی در جنس سنگ و یا استیل قابل‌تولیدند، معمولا پایه‌های سنگی پرچم رومیزی گرد تولید می‌شوند، پایه‌های سنگی در رقابت با پایه‌های فلزی برتری دارند چرا که پایه‌های سنگی نسبت به پایه های فلزی از زیبایی خاصی برخوردارند.

نصب پرچم

نصب پرچم

  • آموزش نصب پرچم اهتزاز

برای نصب پرچم اهتزاز درگذشته از دو قرقره به‌صورت رفت‌وبرگشت استفاده می‌شد، امروزه پایه‌های جدید مجهز به وینچ مرکزی می‌باشند، استفاده از این پایه موجب می‌شود که پرچم دور سیم بکسل پیچیده نشود و سیم بکسل بر روی پایه، برخلاف پایه‌های قدیمی قابل‌مشاهده نیست.

  • آموزش نصب پرچم مذهبی

پرچم مذهبی دستی دارای پایه چوبی بلند برای حمل آسان است و برای نصب پرچم اهتزاز محرم از پایه استفاده می‌شود.

برای سفارش انواع پرچم و انواع پایه‌های پرچم، از طریق شماره‌های درج‌شده در سایت با فروشگاه آبان پرچم در تماس باشید.

فروشگاه آبان پرچم برای تولید انواع پرچم از جمله پرچم تشریفات و پرچم رومیزی اماده ارائه خدمات به شما همراهان عزیز و گرامی می‌باشد، از طریق شماره‌های موجود در صفحه با ما، در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *